- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Milyen okostelefont vegyek?
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Légies iPhone halvány színei
- Yettel topik
- Azonnali mobilos kérdések órája
- Magisk
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Nothing Phone (2) - több, mint elsőre látszik
Új hozzászólás Aktív témák
-
Puma K
nagyúr
Egyszerűbb megoldás:
www.nvidia.com (UK-t választom mindig)
Ott vannak a listán lévő GPU-k azok közül a megfelelőt kell kiválasztani. Nyelvnél azaz "Language"-nél pedig az "Other"-t kell kiválasztani és abban benne lesz a magyar nyelv is.
-
Puma K
nagyúr
Hali!
Azt hittem, hogy majd nálam minden rendben fog menni, de nem...
Letöltöttem, csináltam egy rendszer-visszaállítási pontot, majd elkezdtem a telepítést.
Beraktam a laptop akkuját, maximális teljesítményre kapcsoltam a Lenovo saját energia menedzsmentes progiját, a drivernél egyéni telepítést választottam, és úgy hogy mindent töröljön az eddigi beállításaiból.
Amikor előjön a lista, hogy miket telepítsen (driver, physx, stb) akkor "NVIDIA frissítések" vagy "NVIDIA Update Components" van a listán -már kiment a fejemből- ... a lényeg én kiszedtem a kis pipát az nekem nem kell.
Első nekifutásra úgy nézett ki, hogy minden jól alakul a hardvert is látta, de mint fentebb írtam nem alakult zsírozottan a frissítés:A driver felment mint látható a képen, de pont azt nem tudta telepíteni amit én nem akartam amúgy sem hogy települjön...
Újraindítottam a laptopot, újra elkezdtem a telepítést, ismét "Tiszta telepítést" választottam és megint kivettem az "NVIDIA frissítések" vagy "Nvidida Update Components" lehetőség mellöl a pipát
Megint felment a driver, de megakasztotta ismételten az "NVIDIA Update Components" így nem is került sor a legutoljára hagyott Physx.
Néztem volna a drivert, de ezt írta ki:
Újraindítottam... az megoldotta, bele tudtam nézni a driverbe.
Mivel nem frissítette a Physx-et a legújabbra mert ügye megakadt a már annyiszor leírt "NVIDIA Update Components" így leszedtem az Nvidia oldaláról és magam raktam fel.
A Physx-et valamiért CPU-ra állította... GPU-ra módosítottam a beállítást.
A "Képbeállítások megadása előnézettel" résznél pedig átállítottam "A 3D alkalmazás határozza meg" opcióra lőttem be.
Nálam 2-2 eddig a driverekkel való sz@rakodás állása jelenleg AMD-Nvidia viszonylatban VGA terén.
Első körben az asztali gépemben lévő ATI HD4850-nél szarakodtam a CCC-vel... már nem emlékszem konkrétan mi volt a probléma, de arra igen, hogy akkor volt először problémám VGA driverrel.
Cseréltem az AMD-t egy Nvidia GeForce GTX275-re és az adott legfrissebb WHQL driverre frissítettem a VGA-t akkor kiírta, hogy nem talál hardvert a gépben... akkor jött az új kinézete az NV driver telepítőnek.
Aztán váltottam laptopra amiben egy AMD Mobility HD5470M volt, ott HDMI kábellel kötöttem össze a laptopot és egy LED tévét, de elég ocsmány képet adott ráadásul lelógott a kép, állítottam mindent, újraindítottam sokszor, de nem találtam megoldást az ocsmány látványra és a lelógó képre . A tévén is állítottam mindent, de az sem segített (mint a mostani probléma is tükrözi addig próbálgatom a lehetőségeket míg meg nem oldom, de ez esetben az segített, hogy idő közben váltottam Nvidia GPU-val szerelt laptopra (Nem az alábbi eset miatt váltottam!) és ugyan azzal a tévével és kábellel semmilyen látványbeli és pozicionálási gondba nem ütköztem.).
Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation 5
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Villanyszerelés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Sony Xperia 1 V - kizárólag igényeseknek
- Elektromos cigaretta 🔞
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Milyen okostelefont vegyek?
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte AORUS MASTER RX 6800 XT 16GB GDDR6 videokártya garanciával hibátlan működéssel
- XFX Swift Radeon RX 9070 OC Triple Fan Gaming Edition
- Eladó PNY GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB OC XLR8
- GAINWARD RTX 4070 Ghost OC 12GB - ÚJ! 3 év garancia
- MSI GeForce VENTUS 3X RTX 3070 Ti 8GB OC GDDR6X 256bit videokártya
- AKCIÓ! MSI B365M i5 8600 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB CM MASTERBOX Q300L Zalman 600W
- Újszerű Asus ExpertBook B1 B1500 - 15.6" FullHD IPS - i5-1235U - 16GB - 512GB SSD - Win11 - Garancia
- Új! HP 230 Vezetéknélküli USB-s Billentyűzet
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 15" 2018 i9 9850HK 32GB 500GB 560X 4GB garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Asus Maximus VIII Hero i7 6700K 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700 XT 8GB Zalman i3 NEO 700W
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest