Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • merkucyo

    aktív tag

    válasz sicli #40 üzenetére

    Megvettem szépen az I5-t nem sokkal azután, hogy megjelent és a mai napig ios 6 van rajta. A design egy szubjektív dolog, de maga a telefon megy mint a szél :)
    Most egy hétig 4s-t használtam ios7-el , de ez is csak abban erősített meg, hogy ha a közeljövőben rászánom magam egy új iphone-ra, akkor azzal a rendszerrel fogom használni 2-3 évig amelyikkel a dobozból kiveszem :K

    Így elvárás meg úgy elvárás, hogy 4-5 évig menjen a support (és megy is ), de azt mindenkinek mérlegelni kell, hogy az a néhány új ficsör mégéri-e a kompromisszumokat. Az akis és sebesség majnem minden esetben esik és az esetleges bugoknak is meg van a lehetőségük.

    A 4s-t is lehetne most 8... ra frissíteni, de hova ha már az ios 7 alatt is egy lassított felvétel :U

    Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

  • merkucyo

    aktív tag

    válasz Polllen #59 üzenetére

    Ez szerintem nagyrészt annak tudható be, hogy eszméletlen mértékben fejlődik ez a szegmens.
    Pár éve az ipad2 vagy az említett 4s az abszolult csúcs volt, ma meg az aktuális választék nem 20-30%-al gyorsabb, hanem sokszorosára nőtt a teljesítményük.

    Valahol az usernek is tudnia kell, hogy már a 2 éves gépekre is az esetleges frissítéseket már 6-7x gyorsabb eszközökre optimalizálják.

    icli

    Nekem egyszer kérdezi meg, hogy akarom-e az új rendszert, ha nem akkor " ne kérdezd újra " ablak pipa és el van felejtve ...

    [ Szerkesztve ]

    Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

Új hozzászólás Aktív témák