Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bankaii

    csendes tag

    Én hétfő reggel vettem egy ilyen gépet a MM-ban, gondoltam várok hétvégéig hogy tapasztalataimat, véleményemet megosszam, hátha hasznos és segít másoknak tabletvásárláskor a döntéshozásban.
    Ez az első tabletem, rengeteg oldalt átböngésztem, hogy megtaláljam a megfelelő tudású és árú gépet, és ennél kötöttem ki, de egy cseppet sem bántam meg.

    Kerek 50-be került, más boltokban 45 ezer környékén is meg tudtam volna venni, de többször vásároltam már a MM-ban, és elégedett vagyok elsősorban a garancia miatt, ha valamit visszavittem, egyszer sem kötözködtek.
    Kék színben vásároltam, de az ismerőseim mind azt mondták hogy ez inkább fekete :). Kézben fogni tényleg nagyon kényelmes, kicsit furcsának tartom viszont hogy a hátlap mintha egy kicsivel nagyobb lenne az előlapnál, minden oldalon egy fél mm-el túllóg.
    A kijelző nagyon szép, határozottan látszik a különbség az 1024X600 felbontású tabletektől. A wi-fi erős, több falon keresztül is és nagy távolságból is jól fogja a jelet. A kameráját sokan leszólták, pedig nem csinál rossz képet, és rengeteg beállítási lehetőség van, persze nem helyettesít egy digitális fényképezőt, a készített képek a tableten szépen mutatnak. A hanggal is meg vagyok elégedve, hangosan és tisztán szól, nem recseg.
    Eddig teljesen akadásmentesen fut rajta minden, egy kicsit sem akadozott még rajta semmi. Valahol olvastam hogy ha gépre van dugva akkor nem tölt, és a windows nem ismeri fel. Ezek közül egyiket sem tapasztaltam, egyből felismerte az win7 és a win8 is.
    Az akksija tényleg tudja a 10 órát folyamatos használattal, érdekesnek tartom az Asus Battery minialkalmazást, mert 100%-os töltöttségről 90%ra kb 20perc alatt levittem, 50%ig viszonylag hamar lemegy, aztán 50től meg szinte nem bírtam lemeríteni.
    Játék közben zenehallgatás, vagy egy hosszabb film után a hátlapon a kamera mellett nagyon enyhe melegedést tapasztaltam, gondolom ott van a processzor :) , különösebben nem zavar, de gondoltam leírom.
    Komolyabb játékot még nem próbáltam rajta, néhányat leszedtem a Google playről azokkal nem volt gond.

    Összefoglalva nekem nagyon megérte ez a kis gép, nemrég van meg de nagyon megszerettem, számomra tökéletesen helyettesíti a laptopot, ami szintén Asus, 4 évet bírt ki az öreg harcos anélkül hogy szervízbe kellett volna vinni, szétszedve sem volt egyszer sem, nagyon meg vagyok elégedve ezzel a márkával, ami a döntéshozásnál nekem sokat számított.

Új hozzászólás Aktív témák