Hirdetés

2017. július 23., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Két kis hibát találtam: a kijelzőadatos táblázatnál az Allview oszlopában a Evolveo StrongPhone G4 neve szerepel, illetve a chipset 6735M, nem 6736.

Amúgy a hardver szerintem a felbontáshoz pont elég, a probléma az árral van. A kamera meg tök jó. Na jó, csak vicceltem, igazából borzalmas. :D

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#2) Fred23 válasza Csapoati (#1) üzenetére

Fred23
(PH! addikt)

Igen, vagy 6735M, vagy 6735P; a lényeg, hogy 6735. :D

Szörnyű képeket lő, vacak a hardver, de 20k-ért kellene, mert strapa! S5 Mini most használtan 35k, IP67, jó fényképező, 1080p videózás, esést is egész jól bírja -tapasztalat-, tehát ennek a reális ára garival is 30 alatt van számomra.

transhumanism █h+█

(#3) batai15

batai15
(PH! félisten)

mi van mostanság a kinai gyártókkal? ennyire lusták hogy ha van hardveres gomb, ki vegyék a szoftverest?

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#4) Cifu válasza batai15 (#3) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)

Ha jól értelmezem, akkor a fizikai gombok nem ekvivalensek az android gombokkal. Alapvetően a telefon felvétel / lerakás a feladatuk, középen pedig egy Home gomb van.

Ne kérdezd miért van ennek így értelme, mert így ebben a formában én sem értem... :DDD

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#5) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

Kell ezt erőltetni?

"a pénz, okos ember zsebében szolga, az oktalan zsebében úr"

(#6) nyisziati

nyisziati
(őstag)

Ennyiért ez siralmas. Akkor inkább egy olcsó kínai teló + edzett üveg + shield.
A fröccsenő vizet meg a strapát az is bírja. Kb. féláron. És még hardveresen is jobb.

- THL T6 Pro - Xiaomi Redmi Note 2 prime (MIUI 7.1.3 eu.stable) + egyéb: Swiss Arms Protector GBB CO2

(#7) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Erre még az időt is kár volt pazarolni. :D
Már telenor netet használtok, leváltottátok a jó öreg westelt? :DDD

══════ "Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" ══════ Ducky Shine 5 | Fujifilm X-Pro2 Graphite Edition, 35/2, 10-24/4

(#8) Ledfold

Ledfold
(tag)

Érthetetlen, hogy ilyen fényerejű kijelzőt tesznek egy strapatelefonba (vagy egyáltalán már bármibe). Lényeg lenne, hogy napfényben is lehessen használni.

Felejtsd el amikor valamit adtál, de mindig emlékezz arra ha valamit kaptál!

(#9) dementor

dementor
(senior tag)

Kár ezért a készülékért meg a márkáért is. Vagyis nem.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#10) Mercel

Mercel
(senior tag)

Ez megint "annyira kínai"..
És átgondolatlan az egész. Az ilyen cuccokat tipikusan "benézés" alapján veszik meg, aztán anyáznak.

Azért a Japánok annak idején kicsit más szisztémával próbálták meghódítani a világot. Ők a kiindulási alapokhoz másoltak, hogy aztán rendre jobbat tegyenek le az asztalra a későbbiekben - a Kínaiak meg gyártják ész nélkül a (néhány kivételtől eltekintve) selejtet.

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#11) nyisziati válasza Mercel (#10) üzenetére

nyisziati
(őstag)

A japánoknak vannak elveik, a kínaiaknak nemigen.

- THL T6 Pro - Xiaomi Redmi Note 2 prime (MIUI 7.1.3 eu.stable) + egyéb: Swiss Arms Protector GBB CO2

(#12) bitblueduck

bitblueduck
(senior tag)

optimalizálás sem maradéktalan
Valaki kitudná fejteni ez mit takar? A gyártó általi UI módosítások döcögősek, vagy mi? Ha van esetleg cikk "jó optimalizálás"-ról azt is szívesen veszem. Nekem ez olyan megfoghatalan. Feltételezem azt jelentené, hogy adott hardveren más rendszere jobban fut. Ha van ilyen példa/összehasonlítás lehet hasznos lenne az is.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#13) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(őstag)

Instant kuka. Nem tudom, ki vesz ettől a cégtől önszántából telefont.

[ Szerkesztve ]

(#14) slimshady

slimshady
(senior tag)

Ezt tuti kár is gyártani. Egyébként szívesen látnák már egy jó felsőkategóriás strapatelefont, mondjuk egy S7 vagy inkább majd egy S8 Active-ot a nemzetközi piacon.

[ Szerkesztve ]

üdv.: SlimShady

(#15) zolya1973

zolya1973
(kvázi-tag)

Én úgy tudom,hogy ez román fejlesztés bár lehet kínában gyártják.

(#16) ChuckyCheese

ChuckyCheese
(tag)

Megint egy cikk, tele hasonlatokkal.. Fárasztóbb, mint amilyen ennek a cuccnak a használata lehet..

Sokan vagyunk, de nem kevesen!

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.