Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86973952

    törölt tag

    válasz #22743424 #1451 üzenetére

    Szerintem ez ugyanaz, csak átcsomagolva. Sajnos normális, megbízható és pontos specet nem látok róla, de amúgy az akksi méretén ( 3.400 - 3.000), csomagolás méretezésén (162.4 x 84.4 x 8.6 mm, 182 g - 164 x 83.4 x 7.9 mm, 170 g) kívül minden tökéletesen megegyezik.

    Az, hogy 5,9 vagy 6 col, az majdnem kb. tök ugyanaz. Általában egyik sem pontos érték szokott lenni (tehát nem pont 5,9 col), így lehet azt akár 6 colosnak is értelmezni, ha pl. 5,949 colos.

    Kamera hátul is pont oda esik, a villanó ami máshol van. Ez utóbbi viszont már POP C7 esetében is változó volt a különböző típusoknál.

    Persze biztosat még nem tudok mondani, mert csak gyorsan átnéztem, de gyanús a dolog.

    DrDreams:

    Ahogy belaksz egy droidot (és ha nem felügyeled task kezelővel, egyebekkel), nem indítasz újra heti egyszer, Nem zárogatod be a programokat, amik a háttérben futnak, akkor ez lesz. Nálam simán elmegy 2 - 3 napig, de én családi telefonnak használom.

    Ilyen akksikkal, amiket mostanában adnak a telefonhoz, ne várj csodát. Munkára használt 2 másik telefonom 1 nap alatt lemerül, illetve lemegy 20-30% körüli állapotra, mert én nagyon sokat használom. Pl. G2 ugyanúgy lement nekem 1 nap alatt. Ez használattól függ.

    S9 tróger nagy, szerintem. Lehet jónak tűnik most így az 5,9 col, de nyáron már nem lesz annyira vicces, hogy nem lehet zsebre vágni. Illetve hiába jobb az akksi, a fogyasztása is magasabb. Persze majd ha hozzám kerül pár hétre, akkor többet tudok róla mondani, tesztelésre. Ez kb. 2 hét múlva fog megtörténni.

    2S szerintem jó kis telefon, de sok a baja. Összeszerelés -515. Én biztos nem vennék, 1 hétig volt nálam. Elég is lett belőle. Itthon csak Telenor -nál tudod megvenni, vagy szürkén. Boltok sem árulják. Illetve lehet pár garázs boltban (ahol egyébként nem szabad vásárolni) találhatsz pár szürkén behozott darabot, itthoninak eladva.

    S7 nem járt még nálam, majd utánanézek.

    Én részemről Huawei, Honor, Xiaomi játszik itthoni kínálatból. Többi csak kintről. HTC jön még képbe, de ott csak akkor érdemes, ha van rá pénzed, mert minőségibbet csak drágán fogsz találni. A kamera viszont ott sem valami jó, szerintem.

    Illetve Gigabyte még nem járt nálam, hamarosan viszont hozzá fogok egyhez jutni. Addig nem tudok róla véleményt írni. Mika M2 lesz, szintén MTK 6582 soc. Pár dologban jobb csak, de az árán már jobban meglátszik a különbség, mert durván dupla annyi.

    Ennyit számít, ha a POP C7 jobb kamerát és kijelzőt kapott volna. Ezen az áron valamiben kell kompromisszum, mert vagy a hardver lesz gyengébb, vagy ezek, vagy pedig dupla ennyi lesz az ára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák