Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pappjoci13

    csendes tag

    Üdv Mki-nek.....

    Eladtam ( le-cseréltem ) az OT-990-em és vettem OT-995-öt...

    2 napja vettem én is 1 ilyen készüléket mielőtt megvettem sokat olvastam róla itt és a mély-vízben kb 1 -1,5 hónapot visszaolvastam bele bele olvasgattam egészen a 2012.10.hó-ig.... ha valamit nem értek akkor szeretnék kérdezni a közeljövőben az android professzoroktól..... :R :R :R ha hüleséget írok kérdezek ne nagyon kövezettek meg..... :B

    Üdv... pappjoci....

    Xperia Mini Pro>Alcatel One Touch 990>Alcatel One Touch 993>Alcatel OT995>Samsung Galasy S Advance>Samsung Galaxy SII> Nokia Lumia 520>Nokia Lumia 735>Huawei P8 Lite>Huawei Mate 10 Pro

  • pappjoci13

    csendes tag

    válasz wwenigma #16423 üzenetére

    Rendben köszönöm kérdezek ha valami nem tiszta..... :) ( most van 1kis időm irkálok )
    Még kezdő vagyok nagyon első droidos telóm Sony Ericsson XPERIA X10 mini PRO-volt de nem sokáig pár hónap után eladtam ( pici volt az nekem nem férfi kézbe való ;) ) akkor vettem a 990-et na ezt már 1-1,5évet használtam szerettem csak mondom váltani kéne így megvettem kolegámtól 15e-ért a 995-öt most vette Dec.-ben de neki nem kell dolgózói ( céges ) kedvezménnyel ( Telenor-nál ) én is vehettem volna feb.végén de így megmarad a vásárlási lehetőségem a családban 3 telót tudunk venni így kedvezménnyel késöbb.... ;)

    Amit észre vettem reggel leveszem töltőről szinte 1-2 hívást napközben ejtek 1-2 oldal megnézése ( 3G-n ) ( hálózat mód GSM / WCDMA-ra van állítva )email du. este körül 50%-ra leesik az akku szint onnan 40%-még rohamosan esik és 40%-ról mintha elvágták volna egyszerűen nem merül olyan hirtelen wifizek itthon kijelző alacsonyra van állítva nem fut semmi a háttérbe szinkron ki itthon 2G-GSM-en van a hálózat......

    Lehet a kolega lemerítette kikapcsolásig és talán nem tett jót az aksinak nekem nem árulta el azt monda minden úgy csinált ahogy kell ha hihetek neki mind1 ha szarakszik eladom veszek 1feketét nem tetszik a mostani fehér ( bár azt mondják jobban eladhatók a fehér telók )

    Hirtelen ennyi nem játszok vele amit tudtam töröltem ( alk.app ) egyedül az operát töltöttem rá..... minden gyári Telenoros Frimware változat 4.0.4.....

    Xperia Mini Pro>Alcatel One Touch 990>Alcatel One Touch 993>Alcatel OT995>Samsung Galasy S Advance>Samsung Galaxy SII> Nokia Lumia 520>Nokia Lumia 735>Huawei P8 Lite>Huawei Mate 10 Pro

  • pappjoci13

    csendes tag

    válasz haris #16497 üzenetére

    Üdv haris....

    Rendben megpróbálom :) 1x már töltöttem kb így ( tudom kikapcsolt állapotba vesz fel többet az aksi ) most csak félig merült le ma reggelig tegnap reggel vettem le töltőről pár hívás volt tegnap is wifi kb 2-óra és itthon 2G-GSM-en van a hálózat...... tudom nem meríthetem le teljesen ezeknek az aksiknak nem tesz jót annó mikor vettem a X10 minit szépen felvilágosítottak ( mivel ez volt az első androidos telefonom én kis tudatlan kérdeztem ami csak eszembe jutott ) a Telenornál jó lenne ha észhez térne az aksija mert az asszonykámnak 1-re jobban tetszik és akkor az övé lesz én meg veszek 1 fekete készüléket feb. végén dolgozói kedvezménnyel...... ;)

    Köszönöm válaszod.... :R :R :R

    Üdv pappjoci.....

    Xperia Mini Pro>Alcatel One Touch 990>Alcatel One Touch 993>Alcatel OT995>Samsung Galasy S Advance>Samsung Galaxy SII> Nokia Lumia 520>Nokia Lumia 735>Huawei P8 Lite>Huawei Mate 10 Pro

  • pappjoci13

    csendes tag

    Üdv Mnki-nek....

    Hozzáértők segítségét szeretném kérni ( nem vagyok biztos benne ezért kérdezem,hogy megfelel e ) autós szivargyújtó töltő amit jelenleg használok megfelel e az alcatelem töltésére is adatkábellel?

    Ilyen a töltőm : http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&pid=856438

    vagy teljesen mást kell vennem ami jó lesz a közeljövőben okos-telefonok töltésére válaszotokat előre is köszönöm....

    jelenleg autós kamera és GPS -töltésére használom.....

    Xperia Mini Pro>Alcatel One Touch 990>Alcatel One Touch 993>Alcatel OT995>Samsung Galasy S Advance>Samsung Galaxy SII> Nokia Lumia 520>Nokia Lumia 735>Huawei P8 Lite>Huawei Mate 10 Pro

  • pappjoci13

    csendes tag

    az előbb sajnos lemaradt [link]

    Xperia Mini Pro>Alcatel One Touch 990>Alcatel One Touch 993>Alcatel OT995>Samsung Galasy S Advance>Samsung Galaxy SII> Nokia Lumia 520>Nokia Lumia 735>Huawei P8 Lite>Huawei Mate 10 Pro

  • pappjoci13

    csendes tag

    Sziasztok srácok szerintetek mi lehet a telóval tegnap vettem át visszajött a szervizből ( Szoftver töltés
    Teszt
    Alkatrész csere ) és szinte ugyan olyan mint volt csak most nem merült le fél nap alatt ma reggel 8-körül levetem töltőről du.5-kor 15%-ra lemerült szinte hozzá sem nyúltam minden gyári Telenor-os úgy ahogy volt Tegnap S-te feltettem töltőre 12óra töltés volt kikapcsolt állapotban......

    Bemásolom ide a Telemax-os munkalapot....

    Munkalap
    Általános adatok
    Beküldő: Telenor Logisztikai központ 2040 Budaörs Kinizsi utca 2/b
    Partner azonosító: 18831
    Munkalapszám: 3875376
    Típus: Alcatel OT-995
    Vásárlás dátuma: 2013-02-27
    IMEI: XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
    Szállító: PANNON_887587
    Beérkezés: 2013-08-14 05:46:45
    Garancia típusa: Garanciális - Gyártói
    Bejövő ok: Javítás
    Gyári szám:
    Hiba: TON Nem bekapcsolható - nem kapcsol be, de ha bekapcsol, akkor fél nap alatt lemerül
    CHN Nem tölt, töltést nem érzékeli - nem kapcsol be, de ha bekapcsol, akkor fél nap alatt lemerül
    Leadott tartozékok: Akkumulátor (19709628)
    Töltő
    Adatkábel
    Fődarab csere: -
    Árajánlat: -
    Operátori javítási jegyszám: 5100530206
    Operátori megjegyzés: -
    Szervíz megjegyzés: -
    Állapot: Karcos: Plexi külső, Burkolat
    Javítási eredmény: Megjavítva
    Kimenő szállító:
    Datum Telemax UPS
    2013-08-14 12:37:02 224878

    Elvégzett szolgáltatások
    Szoftver töltés
    Teszt
    Alkatrész csere

    Kiadott alkatrészek
    Alkatrész kód:
    Megnevezés:
    Db:
    CAB31Y0006C1
    Akku
    1

    én megírom őszintén sajnos nem értek az android mély-víz dolgokhoz nem piszkálom főzött dolgokkal csak furcsa számomra ,hogy a javítás előtt szinte 3napig is elment a teló úgy ,hogy azért dumáltam rajta rendesen néha wifi itthon ha foglalt volt a sz.gép és 3g net a városban ha vártam emailt vagy kerestem valamit neten.... :F :F

    visszaolvasva a fórumon nem találtam ehhez hasonló írást vagy elkerülte a figyelmemet ha valamelyikőtök találkozott a használat során ilyen hibával létszíves jelezze nekem mi lehet a gond a telóval..... Köszönöm.... :R

    Xperia Mini Pro>Alcatel One Touch 990>Alcatel One Touch 993>Alcatel OT995>Samsung Galasy S Advance>Samsung Galaxy SII> Nokia Lumia 520>Nokia Lumia 735>Huawei P8 Lite>Huawei Mate 10 Pro

  • pappjoci13

    csendes tag

    válasz 313313 #21377 üzenetére

    Köszön válaszod..... :R Biztos így van ahogy írod nem a következő másnap sikerült elérni a 3 napos üzemidőt :) újonnan megkaptam nyomkodta ugye az ember merült szólt a teló tegyem fel töltőre feltettem használtam ahogy most is teszem megjegyzem ezt az aksit most úgy kaptam ,hogy fullra le volt merülve nézett is az eladó mikor próbálta volna bekapcsolni nem ment én is néztem :Y feltette ott az üzletben töltőre és vette a töltést így elhoztam itthon feltettem töltöttem 12órát majd levettem ma reggel és du. 5-re le is merült 15%-ra szinte egész nap a sz.gép asztalon pihent és lemerült :F aztán feltettem bekapcsolt állapotban most néztem meg 100%-van így levettem kíváncsi vagyok reggelig lemerül e bekapcsolt állapotban.... :) :F

    Xperia Mini Pro>Alcatel One Touch 990>Alcatel One Touch 993>Alcatel OT995>Samsung Galasy S Advance>Samsung Galaxy SII> Nokia Lumia 520>Nokia Lumia 735>Huawei P8 Lite>Huawei Mate 10 Pro

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés