- Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro - és a vas?
- Google Pixel topik
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Légies iPhone halvány színei
- Mobil flották
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Garmin Forerunner 55 - bemelegítő kör
- Honor Magic5 Pro - kamerák bűvöletében
Új hozzászólás Aktív témák
-
zseko
veterán
Ebben a részben én azért egyetértek vele, igenis vagy a cikk elejére vagy a végére legyen beletéve az ár és a jellemzők, ne kelljen már keresgélni, hogy éppen melyik oldalra van 'behányva' (már elnézést), tessen már egy elképzelést kidolgozni rá, mondjuk utolsó oldalnál úgyis ott az értékelés. Van mikor nincs időm átnézni az egészet, vagy van hogy egyszerűen nem megy a net csak edge-n, hagy ne kelljen már az összes oldalt végigszenvedni egy nyomorult ár miatt. És persze akinek nem inge ne vegye magára. A cikkel egyébként nincs probléma.
-
zseko
veterán
1016-hoz képest mi nem jobb?
csak a nagyon gagyi 20e-es noname termékek nem. Én még használ(gat)om, de gondolkozom rajta hogy visszaadom én is, a szobámon kívül használhatatlan szinte ha netezni akarok, holott 3 házzal feljebb a túloldalon is tudom fogni a telefonommal a wifit. Meg a többi, a merülés és a félkész, sípolós, pattogós, képernyővibrálós rom.
Én viszont nem bírom a 4:3-at, örültem hogy lecseréltem a monitoromat is arról, nekem 16:10 kell és 10", de minimum 9".
(#73) erdoke: Ha mutatsz nekem olyan digitális képkeretet amelyiken mennek a Play!-en megvásárolt cuccaim, akkor olyat fogok venni
Így is tudom mi mindenre lehetne használni "a" tabletet, de apple termékem akkor lesz ha ingyen hozzámvágják (amire még meg is van az esély, amint jól összejön minden), mert én pénzt egy fillért nem adnék érte. Nem azt mondom hogy sz@r, elismerem a tudását, szimplán rühellem mind a céget mind a termékeit.
-
zseko
veterán
A gyártó szerencsére nem erőltette a szélesvásznú kijelzőt, helyette a sokak szerint (és szerintünk is) jobban használható 4:3 képarány mellett döntöttek,
Szerintem meg egyáltalán nem, de ízlések és pofonok. Igazán jól mutatnak a fényképek és a videók alul felül bazi nagy fekete csikkal egy alapból már kis kijelzőn. A töménytelen mennyiségű 16:9-es videók és fényképek korában nem is igazán értem, hogy hogyan is gondolják ezt az "őskövület" felbontást?
Az árához képest kicsi, mono, gyenge felbontás, gyenge proci, gyenge akku, gyenge vicc. Egy jobb noname megeszi. Az egyedüli pozitívum amit látok benne az a gps, de ez így ebben a formában még 30e-ért sem kellene. PDF olvashatatlanul kicsi egy 7"-os tableten, ezen sem várnék tőle jobbat.
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! GigabyteA620M R5 7500F 32GB DDR5 500GB SSD RX6700XT 12GB Bitfenix Nova Mesh Enermax 750W
- Bowers/Wilkins PX8 fejhallgatók (dupla Bluetooth eszköz csatlakoztatása!) - ELKELTEK
- MacBook, Apple M1 / M2 kompatibilis dokkolók, DisplayLink 4K, USB-C, Type-C
- Samsung Galaxy A04 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Külföldi csomagszállítás Packeta csomagpontokon keresztül!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest