Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hitchins

    őstag

    válasz beyruth82 #32 üzenetére

    Biztos sok ervet fel lehet hozni de ez tenyleg nevetseges.
    "Azert nem jo mert nem veszik"
    Eloszor is gondolom forditva akartad mondani. Azert nem veszik mert nem jo. Igy meg talan lenne ertelme.
    Masreszt a mai fogyasztoi tarsadalomban viszont ahol minden szart megvetetnek az emberrel a marketingesek ez eleg vicces.

  • hitchins

    őstag

    válasz #96302336 #58 üzenetére

    Per pillanat nem sony-m van hanem iphone :) de hasonlóan látom a dolgokat ezért is váltok nemsokára...
    Ezzel együtt szerintem teljesen feleslegesen írsz szerintem bármit, úgysem lesz igazad :)

  • hitchins

    őstag

    válasz B1T3 #126 üzenetére

    Biztos vannak elvakult rajongók ahogy minden márkánál. (lásd apple) de szerintem itt nem teljesen erről van szó.
    A probléma ott van, hogy vannak emberek akiknek az jelent kikapcsolódást, hogy bemennek egy-egy topicba és ott szidják a telefont vagy a márkát.
    Ez sony esetében most nagyon megy.
    Én szeretem a sony-t de azért nem vagyok elvakult fan, ha úgy érzem találok olyan telefont ami nekem jobban megfelel vagy csak szeretném kipróbálni akkor azt veszem. Most pl nem sony telefonom van.

    Ugyanakkor sokszor beleolvasok sony-s hírekbe mert érdekel és mindig azt tapasztalatom, hogy jönnek a trollok és anyáznak több száz hozzászóláson keresztül.
    Köztük olyanok akik életükben nem használtak ilyen készüléket de megkockáztatom még nem is látták fogták élőben.

    Nem értem miért nem lehet elfogadni, hogy van akinek ez tetszik. Van aki szereti a szögletesebb formát, bejön a szoftver, a menü, szereti a kijelzőt stb.
    Volt már családban néhány telefon, de az egy kategóriában lévő telefonok közül egyáltalán nem éreztem a sony-t gyengébbnek semmiben, ha pedig megbízhatóságról beszélünk akkor pedig bőven a pozitív a mérleg az összehasonlításban. A sok készülék közül 1 sony telefont tudnék mondani amivel valóban voltak gázok ..az az SP volt, amíg a többi márkánál ez az arány sokkal gyengébb volt.

    Ha pedig már kijelzőnél tartunk ezen is megy a lovaglás de nem értem miért. Ez is teljesen ízlés dolga, most komolyan ki f** nézegeti hogy mi milyen értékeket mutat? Ránézek aztán eldöntöm tetszik-e amit látok vagy nem.

    Volt/Van jó pár sony a családban. Szerintem a színek nem olyanok mint amit a szememmel látok ha körülnézek, kicsit kékes árnyalatúak ami fehérnél látszik a legjobban, de ez miért baj? Nekem pl tetszik. ellenben a pl a Samsunggal ahol ugyanúgy nem természetesek a színek mert ott meg pl sárgás a fehér szín. Az LG nem sárga vagy kék de sokkal fakóbb mint az előzőek.
    Ha már színhűség akkor ebből a szempontból talán az iphone kijelzője adja vissza a legjobban a valós színeket, de mégegyszer mondom nem értem mit számít ez.

Új hozzászólás Aktív témák