Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz kaylac1990 #26 üzenetére

    Akkor sorolom ahol gond van az épületen belül.
    1-es 2 bel klinika bőrklinika sebészeti klinika szemklinika, de a Tisza Lajos körút túloldala az új klinika régi és új épület, de mint írtam az SZTK épülete is problémás, azon a környéken valami nagyon nem 100-as. De a város több részén nincs gond pl. 2-es kórház és a Rókusi krt. Ezeken a helyeken rendszeresen járok :)
    A régi klinika épületek nem szigeteltek, csak az új épületek, és a felújítottak.
    Az SZTK épület röntgen és alaksora a szigetelt ebből a szempontból.

    A lugas utca elején nincs is gond, illetve magán az utcán, viszont ha már épületen belül vagy akkor a jele erősség közelít a 0-hoz, vagy átvált 3G-re rosszabb esetben 2G-re.
    A Note5-ből biztos nem lesz 64GB-os verziónál nagyobb max kiadnak egy variánst, de külföldi oldalakon is az 1 és a 2 SIM kártyásra is csak 64GB max-ot írnak.

    Szerelő és hálózatos ember is volt már nálam kint a Telekomtól, méricskélt itt, ők is tudnak a gondról, de itt jelenleg nincs fejlesztés, mobil antennát akart adni tartóval a Note2-höz a lakáson belül, én meg jót röhögtem ezen... azért egy mobilból ne akarjunk már vezetékes telót csinálni...

    [ Szerkesztve ]

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák