Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz stickrs #158 üzenetére

    A képminőség _nem_ egyenlő azzal, hogy mennyi a képrészlet, egy fotós mobil _nem_ attól lesz jó, hogy marha részletes. Ha így lenne, meg sem kellett volna írni a cikket. Továbbra sem helyeztem az iPhone-t a 808 elé, de ettől még tény, hogy a 808
    -sötétben nem tud normálisan fókuszálni
    -éjszaka rosszul állítja be a fehéregyensúlyt
    -makróban viszonylag gyenge

    Az iPhone 5s pedig nem egy kamerás mobil, hanem egy kompakt ketyere, melynek nyilván jóval alacsonyabb a felbontása, ezért kevésbé részletesek a felvételei, de más hátránya igazából nincs a 808-hoz képest. Ha szerintetek nem díjazandó az, hogy az iPhone tényleg minden körülményben helytáll és sehol sem hibázott akkorát, mint mondjuk a 808 az éjszakai felvételeknél a fehéregyensúllyal, akkor szerintem nem látjátok objektíven a kérdést.

    Persze én nem is akartam eldönteni, hogy a több képrészlet vagy a megbízhatóbb működés a fontosabb-e, ezért soroltam egy kategóriába a két eszközt, osztott 2. helyre.

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • jozso1989

    őstag

    válasz stickrs #525 üzenetére

    Na igen, ebben viszont teljesen egyetértek! Eltérő igények...

    Az SP fényképezőjét meg hagyjuk... olyan képeket csinál, mint az 5 éves k800i-m (bár az jobbakat lőtt este a Xenon vaku miatt)... xD

    HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

Új hozzászólás Aktív témák