Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz moonman #23 üzenetére

    A tényleges feltörés nálam min azt jelenti, hogy teljes hozzáférésed van a filerendszerhez, írásvédett/rendszerfile-kat is módosíthatsz, törölhetsz és saját kódokat (értsd ms által nem jóváhagyott programot) is futtathatsz A Chevron team pedig eskü nem érdekel és nagyon szépen kérlek írd le még egyszer, hogy a Chevron team munkája nem elég a warez-hez, mert egyébként kicsit sem kapcsolódik egyik posztomhoz sem, csak te erőlteted ezt a marhaságot... szemellenző off és akkor lesz PÖTTY :)

    Az alap user, akit nem sokra becsülsz már régen facebook-zik, meg iwiwezik meg chatal a barátaival és ha mástól nem is vérpistitől hallotta, hogy a telefonról van ilyen oldal, sok okossággal. (szifon-nak is van lassan 5.000-s tábora, akik facebook-n like-ták... a nagyrészük biztosan nem alap user)

    Természetesen ettől még élhetsz abban a hitben, hogy ma az iphone tulajok nagyobb része nem JB-zte a telefonját és ha wp7-re születik valami hasonló kezdeményezés, akkor ezen tulajok sem fogják megtenni, ha nem lesz semmi következménye. :)

    U.I.: Nem mellesleg nem szeretem a warez-t, kifejezetten ellene vagyok, hogy fizetős szoftvereket használjon a nép ingyen, de sajnos elég gyakran használják az ilyen töréseket erre is...

    U.I.2: Azt tudtad, hogy a Chevron team által publikált cucc nem alkalmas warez-ra... Elképesztő miket tudnak ma már ezek a srácok kihozni ezekből a telefonokból...
    PÖTTY mi??? :U

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák