Hirdetés

2018. július 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) novinyul

novinyul
(senior tag)

Remek :U ! Hogy a jó istenbe jutott eszükbe a P10, így 2018 nyarán. Akad sokkal jobb ajánlat a középkategóriában.

Xiaomi Redmi Note 5

(#2) Soulfly842 válasza novinyul (#1) üzenetére

Soulfly842
(őstag)

Az Lg már egy ideje el van tévelyedve a mobil piacon sajnos :( G2 volt az utolsó átütő erejű telefonjuk (ami igazi piaci értéket is tudott képviselni) azóta csak visszafejlődés figyelhető meg...

(#3) doooo

doooo
(őstag)

Úristen... csesszék már ki a francba azokat a nyamvadt P10-eket... P60 is van már, ha erővel P kell.

(#4) atike

atike
(PH! nagyúr)

Visszafogott... :) Finoman szólva.

(#5) MikeWazowski válasza Soulfly842 (#2) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

Szerintem a G3 és a G4 még bőven jól sikerült. Pláne az utóbbi. Az a kamera... akkor...

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#6) atike válasza MikeWazowski (#5) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

...és a V10 is... :)

(#7) RRamstein válasza MikeWazowski (#5) üzenetére

RRamstein
(tag)

G3 a gyengus s801el mondjuk eléggé lukrafutás volt amellett a felbontás mellett szvsz :)

(#8) forgonati válasza MikeWazowski (#5) üzenetére

forgonati
(őstag)

Aha, csak a G4-ek fele megdöglött alaplaphibával. Nagyon jól sikerültek...

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#9) MikeWazowski válasza RRamstein (#7) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

Valóban voltak döcögések, de pár frissítéssel már azért bőven használhatóvá tették. Én imádtam.

forgonati - Fele? Forrás?
Volt igen, viszont a szerviz gyorsan cserélte őket legalább.

[ Szerkesztve ]

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#10) Taci válasza atike (#6) üzenetére

Taci
(senior tag)

Adom, imádtam. :K

(#11) forgonati válasza MikeWazowski (#9) üzenetére

forgonati
(őstag)

Nem kell forrás, mindenki tudja mekkora százalékban hullottak. Amúgy a "fele" az költői túlzás volt, ha nem esett volna le. A lényeg hogy romlottak bőven, és személyes tapasztalatom volt, hogy a szervíz által cserélt alaplap is bootloopos lett 3 hónap után, holott abba már a javított panel került, elvileg.

[ Szerkesztve ]

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#12) RRamstein válasza MikeWazowski (#9) üzenetére

RRamstein
(tag)

nálam a második körös verzió volt 805el de ott is néha be be köhögött a rendszer, de igen én is szerettem ettől függetlenül :) az más kérdés hogy 9 hónap után az aksi olyan szinten fel puffadt hogy a kijelzőt annyira meg nyomta hogy láttam a sim tálcát :D

(#13) SkyLine3000 válasza Soulfly842 (#2) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

Azért a G3 több szempontból is jobb volt, mint a G2, ezért is vettem 3at 2 helyett. G4ről nem is beszélve.
Ez a P10 meg no comment. Hogy jutott az eszükbe? Vicc! Nagyon nem találják a helyes utat...

Lg G3 3/32 Titan

(#14) MikeWazowski válasza forgonati (#11) üzenetére

MikeWazowski
(senior tag)

Értem. Ez esetben jogos a hiszti részedről. Másrészt a fórumozók nagyobb részénél gond nélkül ment a javítás, gyorsan és nagy megelégedéssel, ahogy a világ többi részében is. A szervizre egy rossz szót nem lehet mondani. G4 fórumba agyon lettek dicsérve.

"...a szervíz által cserélt alaplap is bootloopos lett 3 hónap után, holott abba már a javított panel került" - hát, ezt nem nagyon hiszem el, de ha igaz, akkor nagy a balszerencse faktorod ;] :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#15) Benetnes válasza MikeWazowski (#5) üzenetére

Benetnes
(tag)

Szerintem még most is megállná a helyét a középkategóriában, 40 alatt áfástul Kínából!
A kamerája köröket ver az összes mai nem flagship-re, de a bootloop sajnos benne van a pakliban!
Ezt a hulladékot meg kár kiadni, bár biztos lesz olyan veréb aki ilyenért pénzt is ad P10 tiszta 2015......

(#16) aelod válasza MikeWazowski (#5) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

A felhasználói tapasztalat nem ezt mutatta ;)

G2 valóban egy formabontó eszköz volt anno. Sokáig nyüstöltem én is, igaz én már jóval a megjelenés után vettem egy használt példányt, de 1,5 évig szolgált kifogástalanul.

Miért kell a MTK SoC-kat abból is a régieket belerakni ezekbe? LG a közép és alsó kategóriából teljesen eltűnt köszönhetően az ilyen és ehhez hasonló megoldásaikkal. Flagshipeknél is csúsznak a megjelenéssel stb. stb.

[ Szerkesztve ]

" Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#17) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

P10?? Gratulálok az LG-nek. 636? 450? Valami más esetleg nem fért volna a keretbe? :N

Finn the human

(#18) aelod válasza Matada2.3 (#17) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Biztos van elfekvőben még MT6580 is. ;]

" Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#19) Roaming

Roaming
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

P10...Hát ez durva, elsírom magam. :O :DDD A LG nem találja a helyét...

• || ραχ εт βơηưм! || •

(#20) konczy3 válasza Roaming (#19) üzenetére

konczy3
(senior tag)

Ha csak nem tök hülyék, akkor téves az a P10...

OnePlus X Onyx Black

(#21) Szipó

Szipó
(kvázi-tag)

A multi-core legalább annyira nem szörnyű :D

(#22) kbyte1024 válasza atike (#4) üzenetére

kbyte1024
(őstag)

+1 Mint anno a BB:) horror ár,gagyi Soc.

(#23) Roaming válasza konczy3 (#20) üzenetére

Roaming
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Talán.
De ez akkor is durva. Ha már MediaTek procit raknak bele, akkor tehetnénk valami jobbat is a készülékbe.

• || ραχ εт βơηưм! || •

(#24) Matada2.3 válasza aelod (#18) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Esetleg pár msm7227 is porosodhat még valahol. :( Na ha arra ráoptimalizálnak egy friss droidot, akkor lesz +1 vásárlójuk.

Finn the human

(#25) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Kár érte! A Q6 után valami méltóbb folytatást vártam volna.

(#26) Fred23 válasza Fred23 (#25) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Bár a SoC gyengusz, legalább lett IP68 és MIL-STD810! A Q7+ szuper DAC-ot is kapott. Kíváncsi leszek az árakra!

(#27) RoSSo3

RoSSo3
(fanatikus tag)

Heló! Találtatok arra vonatkozóan infót, hogy a Q7 megkapta-e már az értesítő LED-et?

(#28) Fred23 válasza RoSSo3 (#27) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Szerintem nincs, illetve nem írnak róla. ITT már kapható, és ezek hiteles, valós adatok. Magyarországon csak MediaTek SoC-os készülékeket fognak hivatalosan forgalmazni. (28nm, bazzeg!) :DDD

(#29) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Valaki már tesztelte. Akku hozza az átlagot, vagyis minden este mehet töltőre a készülék, és kéne egy erősebb proci! Az LG megint okos volt, és a minimumot pakolta be nekünk. :U

MediaTek MT6750S vs Exynos 7870 Octa:

Geekbench:
LG Q7 - 630/2322
Samsung A3 (2017) - 719/3670

Antutu:
Q7 - 52k
A3 - 62k

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.