Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskakas

    senior tag

    Akkor 2 hét után a tapasztalatok. Xiaomi Redmi 4x-ről váltottam, azt már a legelején le kell szögezni,hogy tényleg lassúcska a Q7 a Mediatek chippel, talán minimálisan gyorsabb a Redminél.

    Vodás a készülék, kicsit bíztam abban,h mégis az erősebb cpu-s példány jön,de sajna nem. Ill dualsimest szerettem volna,de ez 1 simes lett. (céges flottás)

    Méretre épp még 1 kézben fogható, kezelhető,egy vékony szilikon tok és egy üvegfólia van rajta. Tudni kell,h itthon kb még semmi nem kapható hozzá, ha webshopok listázzák is,raktáron nem sok minden van. Tokot a Pólusban kaptam végül, üvegfóliát pedig ebayról rendeltem,egy osztrák cégtől.

    A kijelző szép, bár egy full HD is elég lenne bele sztem. Érdekes módon pl Facebook, Instagram videókat érdekesen, picit csíkozódva játszik le, de VLC-vel pl hibátlan minden.

    Az akku 3000mA és érzésre gyorsan merül. Volt,h délután kettőre 20%-ra merült, pedig csak csak kb 50 képet fotóztam és zenét játszottam le róla.. :F Wifi, bluetooth rendben, érzékenyek,jól működnek. Ujjlenyomat olvasó teljesen jól működik,ha száraz :) A vízállóságot még nem mertem kipróbálni, a jack dugós résznél picit bizonytalan vagyok.

    USB type C-s csatis, gyorsan tölthető, ill használható powerbanknak is, bár a kis akku kapacitás miatt ez halott ötlet..

    Ami zavaró:
    - Ébresztőnek külön hangereje van,ami az Óra appban állítható, párszor már megszívatott.
    Ill zavaró,h csak analóg óra képében lehet állítani az ébresztést, elég macerás a mutatókat tekergetni újjal.
    - Fényképező hangja exponálásnál nem kikapcsolható, zavaró
    - Nincs némítás gomb a hangerő szabályzónál,ami minden hangerőt nullára venne.
    - Hangerő gombok baloldalt, bekapcsoló jobboldalt,én nem ezt szoktam meg.
    - Jack aljaz alul, ez fura,de megszokható
    - NFC jól működik,Simple appal már fizettem vele
    - Videó módban nem tud lassított felvételt, bár ezzel a cpu-val nem is csodálom :(

    Pár kép, így hirtelen. Szépek, élesek,bár nekem a Redmi4x HDR képeihez képest sehol sincsenek.
    Igen,itt is van HDR, de közel sem ugyanaz.
    https://imgur.com/a/oa5NlI6

    Ha van kérdés, írjatok :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák