Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    válasz a.sebi #24 üzenetére

    Ezért kell LG-t venni. :D Amióta kijött a G2 megelégedéssel használom :)

    A cikkhez kommentelve:
    Érdekes látni a SONY vergődését, amikor átvették a telefonos részleget akkor egy erős fellendülés volt érezhető. aztán mint azt már előttem is leírták kezdik maguk alatt vágni a fát.
    Az évi 2 csúcstelefon öngyilkos stratégia, mert az így is pocsék szoftveres front csak még tovább gyengül, Ameddig más Gyártónál 2 éves csúcs telefont használt az ember, addig ez a Sony-nál már 4 verizó lemaradást jelent, ami finoman szólva sem bizalomgerjesztő.
    De oké, legyen évi két csúcstelefon, viszont akkor ne az előző széria gyári hibáit (sz.r kijelző és hibás illesztés) javítsák ki vele.

    Így szépen lassan elérik, hogy iPhone árú készülékeket adnak ki fél évente, amivel a baj csak az, hogy az áruk rohamosan fog csökkenni, és szoftveresen elavultak lesznek 2 éven belül.

    Sokan azt hiszik, hogy egyszerű lemásolni az Apple féle stratégiát, csak azt felejtik el ilyenkor, hogy nekik van egy jelentős "fan" bázisuk, akik ha jó ha rossz megveszik az adott telefont. A másik hogy aki iOS-t akar az biztos, hogy szifont vesz.
    Androidos fronton viszont most rengeteg alternatíva van, amiből a Sony csak egy a sok közül.
    Arról már nem is beszélve, hogy az Apple már így is a Samsungot követi (S és Note sorozat). Nem kellene még 1 gyártó aki beáll sokadiknak a vonat végére. :U

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

  • h3lios

    addikt

    válasz pit stop #52 üzenetére

    Ameddig a termékeik jók addig nem érdekel, hogy milyen munkafolyamataik vannak. :)
    Egyébként én egy minimálisan szépséghibás G2-t fogtam ki, viszont végtelenül korrekt volt az LG-s kontakt.
    Viszont az a helyzet, hogy náluk sem szimpatikus az idei termékpaletta alakulása. Gondolok itt arra, hogy a G3 -ról túl sok bőrt akarnak lehúzni. Véleményem szerint elég lenne 3 - 4 telefon a felső szegmensbe.
    G3, G3 Mini, G3 Pro ( mint egy Note szériaként) és a G Flex ami szinte egy tech demó telefon.
    Viszont már nálam kezdik elvetni a sulykot az ilyen G3 Stylus és hasonló telefonokkal.

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák