Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz #67656192 #275 üzenetére

    nem mondanám visszatérésnek, mert folyamatosan ugrálok a gyártók között, mivel szeretem a változatosságot, bár ez nem csak a gyártókra, hanem az oprendszerekre is igaz néha. (az utolsó néhány év; galaxy s2, iphone 4s, xperia z, galaxy s4, iphone 5s, note 4, iphone 6s plus)
    régóta várok már egy jó wp-s telefont is, de megint elszúrták a lumia 950 xl típust (is), pedig arra számítottam, hogy na majd az...
    amikor épp iphone-om van, akkor más gyártós és oprendszeres utódot keresek, de igaz ez fordítva is, a baj csak az, hogy nehéz olyan típust találnom, ami a fontosabb elvárásaimnak megfelel, némi kompromisszum még a legjobbaknál is adott a másik ellenében, de ha bevállalhatók, akkor már lépek is, viszont előfordul hogy némelyik gyártó kihagyásra késztet egyik vagy másik új típusával, mert olyan változtatást eszközöl, ami nekem nem bejövős, vagy egyértelmű hibalehetőség.
    az s6 edge+ megfelelt volna, ha samsung típusnál akarok maradni, de kellett a változtatás, be is jött nagyon a 6s plus, de már figyelem az új s7 típusokat, meg persze más gyártókat is, csak azoknál nem röppentek fel (még?) olyan hírek, amik megmozgatták volna a fantáziámat.
    nem mondom persze, hogy sosem fogok azonos gyártónál maradni egymást követő két telefonnal, de ahhoz az új típusban nagyot kell dobni a gyártónak, sok olyan dolgot beletenni, amik számomra fontosak.

Új hozzászólás Aktív témák