Hirdetés
-
Mobilarena
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
SunMount3r
nagyúr
EU-s boltan kerested? Ahol még szét lehetne nézni, azok a 3D modellezős oldalak (az RPi3B+Pi DAC HAT-emhez én is ott találtam egy modellt).
-
tasiadam
veterán
közben szerváltam 2 darab CMR-es 1TB WD RED-et, és leteszteltem eddig kb mindennel is. SMB/FTP mind mind 30al másol külső kábellel. Most külső házzal próbálkozom, mert a gépemre 110-120-al másol konstans, és 30at írt a pi. Valszeg itt más lesz a problem és biztos nem hardveres.
-
SunMount3r
nagyúr
Én német weshop-ból voltam kénytelen rendeli anno (kb. fél éve) a Pi3B+-t (Kit-ben), még Kit-ben is ritkán volt itthon, de ha volt, akkor csakis Kit-ben. Jó, OK, kifutóban volt, mára szerintem már sehol se kapni itthon. De még így is sokkal jobban jöttem vele ki árban mintha akár egy 1GB-os Pi4-et (és csak "deszkát") vettem volna itthonról (már ha azt is lehetett volna folyamatosan kapni, de már akkor is csak Kit-ben nyomták főleg). Ráadásul nem annyira alap Kit volt, még a hűtő bordák is belefértek...
Látom ez Pi (és a hivatalos és a third party kiegészítőit is beleértve) ellátás eléggé szívás... Pedig "állítólag" ez egy "siker termék". -
Molydeus
őstag
Legutóbb 4B 2GB-ot vettem a pi-shop.hu-ból április elején, kitben táppal, kártyával 31k-ért, mert csak úgy volt akkor kapható. 2 nap alatt kihozta a futár. Jelenleg ott a 8GB-os van 37 körül. Figyelni kell, mert csak pár napig elérhető egy-egy verzió.
3B+ ha jól emlékszem felbukkant náluk pár napra az elmúlt félévben egyszer-kétszer, de 1GB-os 4-est ez idő alatt nem láttam.Ha használt is játszik, érdemes nézni a HA-t, időnként van belőlük korrekt áron is.
szerk.: 2GB-os kitben most is van ugyanott
M.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Apple MacBook
- RAM topik
- Elektromos cigaretta 🔞
- TCL LCD és LED TV-k
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- Lényegretörő Akasa hálókártya a 10 gigabitre vágyóknak
- Ha Darwinra hallgat az AI, nehéz lesz megállítani
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...
- RTX 5070 + i5-14600K 32Gb ram GAMER PC + 144Hz MONITOR AJÁNDÉK
- Rackszekrény - APC NetShelter SX 48U, Fekete, 2258H x 600W x 1070D mm TAA
- Új Fehér Gamer Gép - ASRock X870, Ryzen 7 9800X3D, 64GB DDR5, RX 9070 XT 16GB, 1TB SSD, 1000W
- Intel Xeon E3-1265L v3 (4 mag / 8 szál / 45W ) // 32 GB DDR3 (4X8GB) // ASRock Z97M Anniversary
- BESZÁMÍTÁS! MSI B650 R7 8700F 64GB DDR5 1TB SSD RX 7800 XT 16GB Montech XR TG FSP 750W
- Dell Wyse 5470,14",FHD, N4100 CPU,8GB DDR4,128GB SSD,WIN11,IR KAMERA
- Apple iPhone 12 64GB,Újszerű,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Lenovo ThinkPad P15 Gen 2 i7-11850H 32 GB RAM 1000GB SSD NVIDIA T1200 Garancia
- Legolcsóbb! Számla + Garancia! Meta Quest 3S Virtuális valóság szemüveg!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Látom ez Pi (és a hivatalos és a third party kiegészítőit is beleértve) ellátás eléggé szívás... Pedig "állítólag" ez egy "siker termék".
wassermann
