Hirdetés

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz cousin333 #556 üzenetére

    Tavaly QT-vel szenvedtem, de aztan kiderult, hogy lehet ezt ugyesebben is, de akkor kifutottam a projekttel az idobol, es elakadt a tanulas.
    Most szeretnek a ugy nekiindulni, hogy mar valami egyszerubb megoldast hasznalok.
    A konkret feladat az lenne, hogy a gep elinditja a tapegyseget egy uzenettel a soros porton, olvassa a poton, amit kuld egy VA mero, es amikor eloall a trigger feltetel, akkor olvasna az oscilloscope-omat. Ez nagyjabol meg is van, menti a meresi eredmenyeket idobelyeggel.
    A gond az, hogy kene valami perzisztencia kijelzest irni, mert mindig excelben csinalni az nem annyira jo. Persze, mukodik, es jo is, meg miden, csak megis na, jo lenne valami realtime kijelzes.
    Szeretnem a vegen az egeszet PC-rol RPi-re portolni. Szoval Linuxos felulet igazan jo lenne, de igazabol az lenne a legjobb, ha Linuxon, meg Windowson is menne a programom. Itt egy kicsit elvesztem a soros port kivalasztasaban. Jo lenne azt is GUI-n...

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák