Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz tkesy #423 üzenetére

    Ehhez nem kell rendszer, vegyen egy alap beurer pm25 òràt 10e.èrt ès tud mindent amit felsoroltàl
    De holter ekg-t nem fogjàtok vele kivàltani, mert ahhoz dràga óra kell ès nagyon eszi az elemet
    neki egy használt holter monitor lenne a legcèlszerűbb

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    sziasztok Polar H1 pántom van
    Tartalék szíjat/övet szeretnék a szenzorhoz venni, a kérdésem az lenne, hogy az ilyen ebayes 1500 Ft-os övek is jók? mert nem túl szimpatikus a 6e Ft-os ára a gyári övnek

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Zola007

    veterán

    válasz bringasisti #1017 üzenetére

    nincs benne semmilyen különös érzékelő
    A mellkas két oldalán mérhető elektromos potenciálkülönbséget használja a szívfrekvencia megállapítására, hasonlóan az EKG elvezetési pontjaihoz.
    Ha megfelelően alacsony elektromos ellenállású vezető réteget (filléres tétel) beépítik az övbe, akkor nincs jelentősége hogy ki gyártotta

    A kérdés inkább az, hogy mennyi strapabíró anyagból gyárt a kínai.

    Őszintén szólva azért nem akarok gyárit venni, mert - finoman szólva - nem vagyok hasraesve a Polar anyaghasználatától.

    RS300x-nek körülbelül 100 használatot bírt ki az óraszíja, az egész házat kell cserélni, mert egybe van öntve a szíj a tokkal, 8e Ft bruttó, csak Pesten cserélik...... itt leírtam [link]
    Nem egyedi probléma, 2-3 év alatt mindenkinek elreped.

    Ellenben a másik 10e Ft-os alap Beurer órám megvan 5 éve, heti 4 edzést van rajtam, van benne cirka 1500 óra edzés és semmi baja.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák