- Yettel topik
- Xiaomi 17 - még mindig tart
- Szívós, szép és kitartó az új OnePlus óra
- Megérkezett a Samsung Galaxy A37 és Galaxy A57
- Lassan húzóágázat lesz a villanyautó a Xiaominál
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy A36 5G - a középső testvér
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
-
Mobilarena

Új hozzászólás Aktív témák
-
psg5
veterán
Kösz, de olyan végeredmény kell, amit egy mappában átrakhatok másik gépre és ott is mehet, úgy hogy ne kelljen minden gépen állítgatni, telepíteni hozzá.(rendszergazdai jogosultság nem lesz) (Ez egy folyamatábra, válaszlépésekkel html-ben és több gépen is mennie kell majd, ameddig nem lesz tárhely ahová felkerülhet, de a gépek változnak)
Akkor inkább mindenhol javaslom firefoxal nézni oszt kész. Nem nyúlok a kódhoz.
Köszönöm mindkettőtöknek. -
psg5
veterán
Üdv!
Html programozáskor (weblapkészítés) használok egy scriptet (egy linkkel az előző oldalra ugrik) ha helyileg nyitom meg a html-t akkor, ha IE mindig reklamál, hogy activx-et futtathat-e, Firefox nem. Lehet állítani valahogy kóddal, hogy ne reklamáljon?
-
psg5
veterán
válasz
Jim Tonic
#6449
üzenetére
Ez sem rossz, de szebb lenne kis felugró ablakos módszerrel. Sőt ha eddig ér csak a tudásom, akkor ezzel lesz megoldva.

Ha ablakos rendszerben szeretném megoldani, akkor viszont már nagyon kellene ismernem valamelyik programnyelvet?Itt ugye csak egymás után dob fel ablakot, de ha választás elé állítom? Na erre nincsenek példák?
x=msgbox("Boldog Névnapot!",4+16,"BOLDOG NÉVNAPOT")
x=msgbox("Akkor is Boldog Névnapot!",0+48,"BOLDOG NÉVNAPOT")
x=msgbox("Akkor is Boldog Névnapot!",0+48,"BOLDOG NÉVNAPOT")(#6447) martonx: Tudnál példát linkelni?
-
psg5
veterán
válasz
Jim Tonic
#6443
üzenetére
Csak szöveg lenne. Jönne egy lista melyből választani lehet. Pl. kutya, macska, madár rákattintva valamelyikre ,vagy egy ablak vagy egy újabb lista, hogy, labrador, komondor, vizsla és így tovább alegvégén meg eljutunk egy megoldáshoz.
Dreamweavert ismerem, bár ugye az klasszikus weblapkészítő...és nem is kell feltétlenűl, hogy weblapként működjön, bár nem árt ha megvan akkor fel lehetne tölteni egy tárhelyre.
Keresgettem példa scripteket is, mert gondolom ez nem egy nagy programozási feladat és azt átalakítanám, de igazit még nem találtam. -
psg5
veterán
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni.
Van egy folyamatábra. Ezt kellene valahogy úgy megvalósítani, mint pl az oprendszer súgójában, amikor van egy kérdés és arra adható több válasz után kiad egy másik lehetőséget és így tovább, nyomógombokkal.
Vagy webes felületre dreamweaverrel vagy joomlában meg lehet-e oldani, vagy szimplán valamilyen programban off felületen gépen?
Tudom nagyon alap és láma kérdés, de hogy lehetne elindulni?
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a téma összefoglalót!
- HP EliteDesk 800 G4 SFF,i3-8100,8GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- AlzaErgo ErgoArm D05B Tube - Akár 2db 32" monitorhoz
- Lenovo Thinkcentre M720s SFF,i3-8100,8GBDDR4,256GB NVMe SSD,WIN11
- Wacom Cintiq Pro 16 (4K) rajzmonitor teljes szett + Parblo állvány + Rajzkesztyű Újszerű állapotba
- HP Zbook 17 G6,17.3",FHD,i7-9850H,16GB DDR4,256GB SSD,WIN11
- AKCIÓ! 2TB Samsung 990 PRO NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Dell Latitude 5520,15.6",FHD, i5-1145G7,16GB DDR4,256GB,WIN11
- 203 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070
- Lian Li LCD-s 360mm-es vízhűtés akciós áron eladó!
- Számítógép - Gamer PC! Csere-Beszámítás! R5 5600G / RTX 4060 / 32GB DDR4 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



