- Nem nyílnak a Foldok?
- Samsung SmartTag2 teszt
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Samsung Galaxy Z Flip7 - kis fogyás is sokat jelent
- One mobilszolgáltatások
- Redmi Watch 5 - formás, de egyszerű
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
Új hozzászólás Aktív témák
-
Professzore
csendes tag
válasz
Tigerclaw #9079 üzenetére
Üdv,
Először nézd meg a szerződésüket, annak is a karbantartás / garancia / átalány szakaszát (ha van egyáltalán), illetve azt a leírást, amely a hibajelentési és -kezelési protokollt tartalmazza. Ha nincs ilyen, akkor a felmondás lehetőségeit.
Ha a forráskódot nem is adták oda, a kóddokumentációt oda kellett volna adniuk (az első pontból ki kell derülnie, hogy mi volt az eredeti megállapodás; forráskódot jellemzően nem szeretnek átadni, de ez szerződéstől függ). A dokumentációból kiderül, ami esetleg az eredeti specifikáció híján nem egyértelmű, hogy a megrendeléskor milyen működést vártatok el.
A kiolvasásról és a visszafejtésről majd a tapasztaltabb kollégák írnak a lehetőségek oldaláról, az viszont fogós kérdés, hogy ha meg is találod a hibát, akkor azt egyáltalán lesz-e lehetőséged kijavítani és a javított kódot visszatölteni.
U.i.: aki meg olyan hibaüzenetekkel dolgozik, amelyek nem egyértelműek (és/vagy nincsenek), az menjen inkább péknek vagy kőművesnek, esélyes, hogy több haszna lesz. -
spkkill
tag
válasz
Tigerclaw #9079 üzenetére
Szia!
Ha nincs jelszó, fel tudod tölteni a gépedre a programot, de nem tartalmaz a 3/400-as CPU család a symbol listát. Így csak unalmas STL kódként fogod tudni nézegetni, in1,stat1 és hasonló elnevezésekkel. HMI esetén backtransfer-nek bekapcsolva kellene lennie, hogy vissza tudd nyerni szerkeszthető formában, de nem lesz bekapcsolva általában.Tia kompatibilis a régi hardverekkel, de ha azzal szeretnéd módosítani a programot, migrálnod kell. -
Professzore
csendes tag
válasz
Tigerclaw #9077 üzenetére
Szia,
Rá kellett keresnem, és mivel eddig azért egy szemmel látható időt eltöltöttem források után kutatva és még a neve sem rezgetett még csak csengettyűt sem, pláne nem harangot, valószínű, hogy Európában nem túl masszívak.
Japán eszközökre specializált kollégát meg tudok kérdezni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- 16" Macbook Pro M4 Max 48 GB RAM, EZÜST, HU keyboard- 1 TB SSD 2025.11.11-ig gari
- Új, bontatlan SteelSeries Apex Pro TKL Wireless Gen 3 (2025) UK/ISO
- Nyugatinál gyerekeknek hétvégén is átvehető! Ps4 / playstation 4 lego és egyéb gyerek játékok
- 2018 MacBook Pro i7 16/256
- Lenovo T480 I5-8350U 16/512 Touch + windows hello
- BESZÁMÍTÁS! Asus A520 R5 3600 16GB DDR4 500GB SSD RTX 2060 8GB Rampage SHIVA CoolerMaster 700W
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 13, Xiaomi Redmi Note 13 Pro, Xiaomi Redmi Note 13 Pro+
- AKCIÓ! Apple iPad Pro 11 2024 1TB WiFi + Cellular tablet garanciával hibátlan működéssel
- Nvidia Quadro M2000/ M4000/ P2000/ P2200/ P4000/ P5000/ RTX 4000/ RTX A2000 / RTX A4000
- Eredeti Lenovo USB-C 65W töltő
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest