Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    Vennék egy pár cuccot a "gyári" webshopból a 2012 B7 Passat Alltrackhez, amíg még Németországban tartózkodok.
    Ablaktörlők:
    - Hátsó egyértelműen ez 12,50€-ért

    - Első párból van egy olcsóbb 24,50€ért és egy drágább 37,50€-ért, mi a különbség?
    - Illetve a hátcsó prickoló kupakját kicsit kiszívta a nap, még egy ilyenre gondoltam.
    Ablakmosó tartály beöntő:
    Lecserélhetem a mostani ilyenemet ilyenre? Szerencsétlen vagyok és mindig melléöntöm.
    Szélterelő:
    Ez jó 60€-ért vagy van olcsóbban más márka? Esetleg mind a 4 ablakra, vagy annak nincs értelme? Igazából sose volt még légterelő a kocsimon, egy ideig használtam egy autót amin volt de olyan sok hasznát nem éreztem, lehet keveset vezetek esőben. Az asszony nyitogatja folyton az ablakot, így mondja, hogy "légyszíves, vedd már hűvösebbre a klímát".
    Gumiknak zsák:
    Mert tetszik, ilyen, igazából pénzkidobás de filléres tétel, elegem van a szemeteszsákból. A 18-as 10 centtel olcsóbb, de hadd legyen jó nagy.
    Szelepsapka:
    Van ez és ez. Van bármi különbség? Akár a kettő közt, akár a kínai gagyihoz képest. Vagy ők is csak megveszik 2€-ért aliról és fölrakják 10szeres áron?
    Gumiszőnyeg:
    A gyári szövet szőnyeg még nagyon jó, de egy gumiszőnyeg nagyon jó lenne:
    - Ez eredeti, 34,90€, egyszem kép alulról, nem lehet megmondani milyen
    - Ez nem eredeti, 32,90€, talán ennek magasabb a pereme
    - Ez is eredeti, 65,50€
    Ezeket nem nagyon látom jobbnak a lengyel márkánál amit mindenki vesz, igazából nem lapos gumit akarok, hanem magas peremet szeretnék hogy a hólé ne folyjon ki és ha lenne barna ami illeszkedik az enteriőrhöz annak örülnék.
    Csomagtér védő fém bizbasznak van-e még értelme, ha már így vettem, egyáltalán felmegy-e még rá?:

    Belső tér világítás:
    A bal hátsó ajtó LED világításról az előző tulaj álljtása szerint lejár a kupak, megvan, de nem mertem rajta hagyni, nehogy elhagyjam:

    Ebből is találtam pár verziót, nem tudom ez, vagy ez-e a jó, ez biztos nem jó mert telibe piros nekem meg fele piros fele átlátszó kéne, pedig lehet a fedél elég lenne.

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák