Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Superman

    nagyúr

    válasz mycso #3301 üzenetére

    De úgy indul újra, hogy amikor beállítok a biosban egy értéket, mondjuk 250-es FSB-t, akkor leáll 3-5mp-re és újraindul. A lap topikjában azt olvastam, hogy az Asusoknál ez természetes, még a 975-ösök is ezt csinálják.

    Már 1.51Voltot adtama procinak, így elmegy 4.2GHZ-en, de néha újraindul, kikapcsol 3-5mpre és bekapcsol és szépen betölti a Wint. Ezek szerint még 1.51Volton sem stabil? Bár a Winben 1.48-at mér, eléggé alámér, ez is VDROP lehet?

    A pofázást úgy érted, hogy pirossal jelöl? nekem az 1.5Volt a biosban már simán pirossal van megjelölve, de aláfeszel a lap, mondom, Winben simán kevsebbet mérnek a progik és biosban is. Most már a 802-es, legújabb bios van fenn.

    '' nálad a 400 jelentené az 1:1-et (bár lehet 400-as opció nincs is), tehát ezt állítsd 533 vagy 667-re....''

    Mostmár 667-es Kingmax ramjaim vannak.

    ''Egyébként ez az újraindulgazás, meg ilyesmi nagyon gyanús, hogy a táp hibája.''

    Úgy érted, hogy a Windows alól? mert ez nekem is ganús. A lap ugyanis vadonatúj, bár attól még lehetne gond vele, de azért ne legyen.

    Más: a PCI-E freki most is Auto-n van, így hajlandó csak elindulni.

    Érdekes, hogy amíg újra nem indul Win alól, minden benchmark simán lefut rajta. :F

    Más.a magas hőmérséklet miatt mások is panaszkodtaka lap topikjában, én is így jártam, de megnézem holnap még a hűtőt.

Új hozzászólás Aktív témák