Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #22889600

    törölt tag

    válasz Devid_81 #23222 üzenetére

    Intel-t egy dolog miaatt vennek, az iGPU miatt. Az nagyon hasznos tud lenni Linux alatt.

    Am mivel most mar van a jatek gepem es tanulni/"munkara"-programozni egy Ryzen-Vega laptop igy nem szempont az sem.

    Intel csunyan bealudt most, szoval amig Jim Keller nem rakja nekik ossze az uj generaciot ami meg 2-4 ev mire kijon addig szoporolleren lesznek.

    A 3700X-nel erzem ugy hogy ez most teljesen eltuntette a mikrolaggokat es a GPU fullon jar DX11-ben is, most erzem ugy hogy jo a gep. Habugival beszeltuk anno meg amikor a 3850-eket huztuk hogy 5GHz-nel ereztem azt hogy a gep nagyon reszponziv, egybol csinalja amit akarok tole. Most erzem ezt ujra, mindent egybol nyit, futtat, nem elmelkedik meg var valamire :K

    A kompatibilitas meg max a kovetkezo generacioig erdekes, utana elvileg jon az AM5, DDR5, PCI-E 5 szoval...
    Mondjuk abba nem szeretnek egybol beleugrani, innentol ami jon dVGA azt ki tudom hajtani rendesen a PCI-E 4 miatt :K

    Ja, es nem kell tuningolni, meg butykolni, meg molyolni, bekapcsoltam a PBO-t es minden maxon megy, egy csoda.

    Peace baratom, majd szivom a veretek a Big Navi megjelentekor, Sapphire Toxxic kiadasban :DDD

Új hozzászólás Aktív témák