Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mszl

    aktív tag

    válasz kali #20471 üzenetére

    Szia!

    Én nem a menetközbeni sebesség különbségtől "aggódom", hogy hanem amikor kapcsolódok akkor mindig más sebessségűnek látja a routert, a kapcsolati sebesség az egy dolog, hogy változik de ettől még szerintem az atheros kártyát mindig 300 v 450Mbps sebességnek kellene látnia csak nem tudja kihasználni.
    Itt van egy-két hozzászólásom az ATOM topicból, hogy jobban érthetőbb legyek képekkel.

    [link]

    Én erre keresnék valami okot, de szerintem driver hibája lesz. (mert elvileg a kártya elég új fejlesztés) Hiába dobom fel a legújabb drivert akkor az adó teljesítmény már csak 15dBm lesz ezért gondoltam routerboard-os megoldásra, mert azok nem Home Made kategóriába esnek.
    A kapcsolódási és a lehetséges max sebessségekre nézz rá. :( Ha egyszer a max-ot 195nek mutatja akkor hogy lehet 300-al kapcsolódi??? :( Ezek a gondok amikre választ keresek, és mivel nem vagyok villamos mérnök nagyon szivesen fogadom az építő, segítőkész kritikákat !!! :R :R

    Előre is köszönöm!!

    A hálózat építést csak elkezdeni lehet, befejezni nem.... Eredetije a HUP-on!! Onnan kölcsönöztem!!

Új hozzászólás Aktív témák