Hirdetés

Aktív témák

  • Zolaash

    aktív tag

    válasz Zolaash #58 üzenetére

    Nohát.

    Relaxágy update. Kapott egy úgy huzatot, szerintem nagyon baba lett:

    Mivel idén már sokadszor (2-3?) kapok béremelést, és már 13,5 havi lóvé jár egy évre, így kicsit magamra is fordíthatok. Tesóm szerint a motor sosincs kész, előbb jön egy alfa verzió, aztán béta, és így tovább. Eleinte hülyeségnek gondoltam, de úgy tűnik, igaza van. Így lekerült róla az automata láncolajzó, mivel többször letérdelt, és akkor minden úszott az olajban, a gumi is.
    Vettem lánckenő spray-t, meg láncmosót is. Így nincs minden összeb@szva olajjal. Bekötöttem a markolatfűtést. Ez sem a várt eredményt hozta, bár valószínűleg önhibáján kívül.
    A bal oldala működött, a jobb nem. Okosan kábelkötegelővel hozzáfogattam a többi tyúkbélhez, ami a gázszektor környékéről indul. Ennek az lett az eredménye, hogy a kábelek külső háza pár hónap után feladta a harcot, amit töréssel jelzett. Valszeg' a kábelek is, de azokon értelemszerűen nem látszott, egyszerűen csak nem fűtött az az oldal.
    Kipróbálni azonban ki tudtam valamelyest, és a tapasztalataim a következőek:
    Fűt, lassan, de végül picsául. Nyári kesztyűben a tenyerem megsül, a kézfejem megfagy. Téli kesztyűben meg okés a kezem, a fűtés ergo hasztalan. Így nem lesz rajta markolatfűtés, mer' minek?! Veszek egy sima Oxford markolatot, oszt' jónapot. Még jó, hogy vettem hozzá relét, kábelt, minden szart, amit kellett. Most ezeket szedhetem ki. :)
    Kicsit elkalandoztam: kibaszott gyönyörű testem nem egy szabvány méret, így nem kapok megfelelő motorosgúnyát. Találtam a közelben egy varrónőt, aki ebben elvileg májer. Rendeltem protektorokat; 35k lett a vége. A ruha cordurából lesz elvileg. E héten ha megjönnek a protkók, akkor menek a nénihez egy próbára.
    Szorítsatok, hogy jó is legyen.

    Rip and tear

Aktív témák