Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz lenox #73309 üzenetére

    A második linken szép az az óra, biztos jó is, és igaz ugyan, hogy viszonylag hamar megkeresném az árát, ez azért egy szabad szemmel is jól látható összeg - kb 10x annyi, amennyibe az én órám került. És még pulzust sem mér.

    Az elsőn nem akar működni a link, most itt nem tudom, hogy ez az üres fehér lap valami utalás a csupasz falakra, vagy magas művészet, amit nem értek, esetleg valami technikai malőr történt. Vagy az iphone-om szar, és mobiltelefonból is többet kéne tartanom.

    Egyébként én gyerekként bélyeget gyűjtöttem, meg matchboxokat, később könyveket, filmeket, meg zenét, de már mindből kinőttem, ami érdekel azt elolvasom ebook verzióban, vagy hallgatom, nézem streamingen, esetleg rádióban. Könyvből van még 2 polcnyi, de inkább csak a nyűg van vele, cipelni kell, porosodik, és ha valamelyik eszembe jut, azt is inkább digitálisan olvasom, de még nem volt szívem kidobni őket. :( Tárgyakat eszemben sincs gyűjteni, így is tele van a lakás mindenfélével, pedig rendszeresen próbálok szabadulni attól, amit nem használok (elajándékozás, vagy ebay). A dekorációm is inkább személyes emlékekből áll (családi fényképek, kapott emléktárgyak, medálok, régi rajtszámok bekeretezve, nyaraláson vett/kapott apró szuvenírek, a gyerekek alkotásai), a nappaliban lóg egy nagy ikeás poszter egy világítótoronyról, kb az az egyetlen ‘festmény’ a lakásban.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák