Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz concret_hp #58464 üzenetére

    Ugy, hogy ugymond csapatepitenek. KB 8-asblokkokban veszik fel az embereket, es egyutt kezd a csapat. Az elso par het az bootcamp/ meg training. Ezert.
    viszont most meg tok szwrul erzem magam,mert ugye az elsot visszamondtam, es hiaba nagyon jo emberek, ha ugy ereztem anyagilag, szakmailag is a masodik ajobb hely. Hogy emberileg melyik a jobb, ezt majd az ido eldonti ( glassdooron 4.9/5 a 2. hely ratingje is), az elso helyen nagyon kis csapat, kozvetlen , es nagyon EMBERI csapat volt, viszont szakmailag kevesbe eloremutato. MAr az ugynoktol meg a cegtol is kapom vissza, hogy 'we are very dissapointed', tenyleg vartak ram :O :O Ez valahol jo erzes, de valahol meg tok rossz, hogy csalodast okoztam.
    Ugyhogy most eszem egy kicsit magam ezen, mert utalok csalodast okozni. ( csak szobeli elfogadas volt az elso ajanlatra, meg nem kuldtem vissza alairva, szoval.... )

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák