- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- VoLTE/VoWiFi
- További kavarás a Pixel 10-ek körül
- Egyszerre legnagyobb és legkisebb is a Garmin Venu X1
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Samsung Galaxy A52s 5G - jó S-tehetség
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- CMF Phone 2 Pro - a százezer forintos kérdés
- Samsung SmartTag2 teszt
Új hozzászólás Aktív témák
-
epigramma
tag
válasz
Thunderzolee #11446 üzenetére
Na igen, azert is eloszor ide irtam mert gyanus volt elegge. Am itt hirdet, es joneladonak tunik, regi reggel plusz pozitiv ertekelesekkel.
Amugy nezegettem a lenovokat is. A lenyeg az lenne, hogy akksi jo legyen, birjon 1-2 orakar, filmezni, netezni es egyszerubb 2d-s jatekokkal tudjak jatszani normalisanilyen battleblock theater, the binding of isaac es tarsai.
Ha esetleg van tipped melyik lenne jo, szivesen fogadom a tanacsod, akar itt akar privatban. -
epigramma
tag
válasz
Thunderzolee #11443 üzenetére
Azt mondja, hogy kihajintotta a kukaba. Valszeg tonkrement a regi... bontottat meg nem talaltam csak ebayon. Ha meg megveszem es megrendelem a procit is (kb 12k) es nem az a baja, akkor meg ablakon kib@szott penz..
-
epigramma
tag
Hali!
Ma neztem egy hasznalt notit, CPU csere ota allitolag nem ad kepet. Venti felporog, majd leall, proci melegszik, de nem ad kepet az istennek sem, az elado szerint. Azt mondta, hogy nem konpatibilis vele a mostani CPU. A gep es samsung np535u3c lenne, amd a4 4355m procival gyarilag, a tulaj a4 4555mre cserelte. Esetleg tud valaki tippet adni?
Esetleg egy regebbi, mondjuk a4 3300mval kompatibilis lenne?
Új hozzászólás Aktív témák
- Asus ROG Strix Scar 2 704GV Alkatrésznek!
- Eladó gyári Dell laptop töltők és töltőfej átalakítók
- ÚJ Lenovo ThinkPad világítós MAGYAR billentyűzet X280 A285 X390 X395 L13 Yoga S2 5th S2 Yoga 5th X13
- EXP GDC Beast V8.5c eGPU dokkoló
- Lenovo 100, 300, B50 egyes típusaihoz való utángyártott szűz akku eladó, csere!
- Xiaomi Redmi A3 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T490s - i5-8GEN I 16GB I 512SSD I 14" FHD I Cam I W11 I Gari!
- KÖZEL FÉLÁR! Apple Magic Keyboard, Mouse, Trackpad, Pencil, Smart Magic Keyboard Folio, Watch szíjak
- Fotó állvány eladó
- LG 55G3 - 55" OLED evo - 4K 120Hz 0.1ms - MLA - 2000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest