- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Mobil flották
- Yettel topik
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- Magisk
- Egy szenzor, két zoomkamera: újraírta a Huawei a mobilfotózás történetét
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Xiaomi 11 Lite 5G NE (lisa)
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Google Pixel topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
bepken
veterán
válasz
davidcsaba93 #8538 üzenetére
én is DDR3-as RAM után kutatok az enyémbe, de valahogy nem találok olyan árban, amennyit belefektetnék...(elvileg most még inkább emelkedni fognak az árak) - használtat meg legtöbbször gari nélkül árulnak, abba nem merek belemenni.
-
bepken
veterán
válasz
davidcsaba93 #8534 üzenetére
nekem többen ajánlották, hogy proci upgrade helyett (celeron dual-core T3500) inkább SSD irányba induljak el. egyik ismerősöm is meglépte úgy fél éve, akkor azt mondta, még vagy 1-2 évig nem kell lapos cserén gondolkoznia.
mondjuk azt nem tudom, hogy single-core esetén is ugyanez e a történet...
-
Tim82
félisten
válasz
davidcsaba93 #8534 üzenetére
Nem hiszem, hogy sokat nyernél vele. Gyakorlatilag csak tesztpontszámokkal mérhető, érzékelhető a többlet.
-
Tim82
félisten
válasz
davidcsaba93 #8532 üzenetére
A lista bizonyos szempontból kiegészítésre szorul. Az LV és ULV procikat felejtsd el, tudtommal azok nem kerültek külön kereskedelmi forgalomba (noti-alaplapokra forrasztva igen).
Van Pentium M 755 és Pentium M 765 is (2, ill. 2,1 GHz-es, 2 MB L2 cache-s, 400 MHz FSB-s CPU-k). Az előbbit eBay-ről meglepően olcsón be lehet szerezni.
Nem annyira teljesítményt nyersz a cserével, mint inkább energiatakarékosságot (köszönhetően a Speedstep-nek, amit a Celeron M-ed nem, de a Pentium M pedig alkalmaz). Valamivel erősebbek is a Pentium M-ek, de szvsz nem látható látványos különbség.
-
válasz
davidcsaba93 #8528 üzenetére
Hát, nem vagyok benne biztos, h érdemes foglalkozni vele egyáltalán.
Intel 855GME chipset, nem sok mindent támogat.
Ezeket csak:
http://www.cpu-upgrade.com/mb-Intel_%28chipsets%29/855GME.html
http://ark.intel.com/products/27705/Intel-82855GME-Graphics-and-Memory-ControllerTalán a 745-ös Pentium valamivel erősebb lehet, főleg az L2 tár mérete miatt.
-
davidcsaba93
aktív tag
válasz
davidcsaba93 #8527 üzenetére
Kicsit jobban utánanéztem a dolgoknak és rájöttem hogy nem is olyan egyszerű a történet..
Egy Asus A3500L (aka A3L) laptopról van szó, Celeron M 370 processzorral. Ennek a helyére kellene egy másik, nagyobb teljesítményű ha lehetséges. Milyen processzort érdemes beszerezni hogy működjön is a dolog?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi 9, Xiaomi Redmi 9AT, Xiaomi Redmi 10, Xiaomi Redmi 10 2022
- Nintendo Switch bazár (Okosított Nintendo Switch konzolok, játékok, tartozékok)
- AKCIÓ! HP Elitedesk 800 G1 USDT mini asztali számítógép - i7 4770S 16GB RAM 128GB SSD Intel HD
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkCentre M720q/ Dell OptiPlex 3060- 3070/ Hp EliteDesk 800 mini, micro PC-Számla/garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest