Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mcdanger

    csendes tag

    Üdv! Szeretném beáraztatni a következő gépet.

    Notebook típus: Toshiba Qosmio X870-13M
    Processzor: Intel Core i7-3630QM
    RAM: 6 GB DDR3 (4 + 2 GB 1600 MHz)
    HDD: 750 GB Toshiba 5400 RPM
    VGA: NVIDIA GeForce GTX 670M 3 GB + Intel HD Graphics 4000
    LCD: 17,3" Toshiba TruBrite® HD (1600x900)
    Billentyűzet: Francia kiosztású, világítós (piros)
    Állapot: szép (karc- és sérülésmentes)
    Garancia: nincs (2017.01.22-én járt le a 4 év)
    Akku idő: 1 - 1,5 óra (jelenlegi kapacitás 24 484 mWh, elhasználódás mértéke 29 % - Aida 64 alapján)
    Tartozékok: Gyári adapter, notebook táska

    Egyéb:
    Harman Kardon hangrendszer (2x2 hangszóró)
    4 darab USB 3.0 port
    4 éves volt 2017.01.22-én, fél évet volt kiállítási darab Franciaországban (vitrin mögött)
    Cikkszám alapján leinformálható hivatalos Toshiba szervizben.
    Hivatalos Toshiba szervizben szervizelt, papírral igazolva (takarítás, pasztázás, átvizsgálás).

    Hibák: a képernyőn szélén található egy darab pixelhiba illetve egy kis méretű kivilágosodott folt. Ezek mindegyike csak bizonyos színű háttéren vehető észre (film nézés és játék közben nem!).
    Bal oldali zsanér törött volt, szervizben ragasztották kifogástalanul (erre 6 hónap garanciát vállal a szerviz).

    Köszönöm! :R

    Szia, ez az a kategória, ahol annyira szórnak az árak, hogy lehetetlen pontosan megmondani, mi mennyit ér jelenleg. Pl. ugyanazt a gépet árulják 120-ért és 220-ért is... Én saját kútfőből 140-150-et mondanék rá, de nem biztos, hogy a piac is ennyire tartja. Meg kell próbálni drágábban aztán ha senki nem jelentkezik rá, akkor lejjebb vinni az árat. A hirdetéseket elnézve indulhatsz akár 200k-ról is, mert árulnak annyiért is hasonló gépet.

    [ Módosította: Khelben ]

Új hozzászólás Aktív témák