Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batman.

    senior tag

    válasz margithid #38747 üzenetére

    Mindegyik csatlakozónál kiírja, az érdekes, hogy egyiken megy, másikon nem.
    Nem, bárhová dugod akkor is az a hibaüzenet: cpu fan error. Ez azt jelenti az alaplapon a CPU_FAN csatlakozó nem kap a post alatt (és később) jelet. Ha másik csatlakozóra kötöd, akkor eleve nincs ami jelet adjon a CPU_FAN csatlakozóra, de az eddigi elmondásod alapján magával az alaplapi tüskesorral lesz valami.
    De ha ignore-ra állítom, akkor is megy a hűtő, nem? Igen.
    Ha ignore-ra állítom és nem fagyna majd a gépem, akkor sok gond nem lehetne nem? Elméletileg nem, viszont nincs direkt visszajelzésed, tehát neked kell időnként ellenőrizned.
    Mint korábban is írtam ez a hiba megkerülése, a helyzet annyival biztos jobb, hogy megy a venti a hűtőn, de a hiba továbbra is fennáll.
    Bios frissítés szerinted nem lehet oldaná meg? Olvastam róla, de az se túl egyszerű és haza lehet vele vágni az egész gépet... Nehéz előre megmondani, nagyobb az esélye, hogy nem változik, de meg is "javulhat". Nem egy ördöngösség a bios frissítés, a lapodon nehéz elrontani. Vannak youtube videók is róla, meríts belőlük bátorságot! ;)
    Délelőtt már nem leszek.

    [ Szerkesztve ]

    Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Új hozzászólás Aktív témák