Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozont

    veterán

    válasz tutuhawer #10584 üzenetére

    A másik játékos elől eltünedező npc autók most csalás vagy megint valami bug? Sok ilyet látok, éppen ütközne vele, aztán hopp, hirtelen eltűnik előle.
    Na meg az is többször előfordult, hogy nem adta meg rendesen a +1 kört. Hárman voltunk (az egyik kicsit elhúzott előre, a másikkal meg fej fej mellett haladtunk szinte), elnyomtam ezt a képességet és ki is írta, meg hozzá is adta a számlálóhoz. Viszont mikor az első helyen lévő autó befejezte a második körét, elindult a visszaszámlálás és kb a harmadik kör feléig jutottunk el. Aztán mindkettőnknek DNF lett a vége. :(((

  • NFree

    addikt

    válasz tutuhawer #10584 üzenetére

    én 3x szivtam a mégegy kör miatt , szépen elöl haladva letoltam ahárom kört , akik mögottem voltak mindenki előttem ért be , volt hogy dnf lett mert nem értem be.
    1X :W
    a többi a laggból fakadó bugok, legtöbször , amiatt jártam pórul, egyszer itt az ellen másszor ott én meg csatt.
    2X :W
    A legrosszabb az acelleration hackes genyok, akiket felboritaz utolér , szembe jöttek elöttem volt pont őt kapták el elszált , és mégis megelőz, pedig tutu tudod jól , ha mi megyünk nincs ojan ha hibázik valameikőnk beérnénk egymást, ugyhogy katasztrófa.
    3X :W
    Sprint pályákon folyton lerammolnak, nem tudom honny veszik a lendületet , de rajtnál elmarad aztán oldalról felken a falra , na ezt szeretem a legjobban, érdekes dolog hogy kacsázok , stb és mégis eltalál, pedig ha én megyek mögötte , akkor meg nem tudd annyira ellógni , de ha mellé érek vagy elé , megint befalaz, na mind1
    4X :W
    Ezek miatt jelenleg szerintem játszhatalan a naggy multiplayer game
    és ezek Súlyos dolgok szerintem ez a legfőbb baj, és ezen basznak változtatni ezek a mocskok :o :(((
    Ja majd elfelejtettem, ugyan ugy szar ajándékokat kapok semmi normál , 1 szar helyett most dob 3 at mágnes ready még1 kör , esetleg valami teljesen használhatatlan skill
    5X :W
    Szerintem ezek miatt ez a game csúnyán elbukott. csak azért szarakodok még vele mert azért vagy 40e huf ot rávertem, pedig anno én csak 2-3e erért vettem gamét megvártam még lemegy az ár.
    Az előbb criss linkelt videót egy álom ahogy mennek , na ez multiba nem így van majd rögzítek egyszer én is valamit

    [ Szerkesztve ]

    vga

Új hozzászólás Aktív témák