Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    Vicces azért hogy néha mit produkál a fizika. Murci vs Gallardot mentem és mikor ő volt elől, akkor egyszerűen nekimentem hátulról és úgy felökleltem, hogy átrepült a fejem felett. Mintha 50kg lenne a kocsi:D
    Másik, múltkor elindult a verseny. Eltelt 2 mp és megadta nekem ,hogy elhúztam 5 mpre:D Közben ott loholt mögöttem.
    Amúgy ezek a car battle dolgok néha sandítanak. 3mpre lehagyom az ellent, aztán egyszercsak ott van mögöttem és mivel annyira intelligens, hogy az ideális ívről nem tud leszakadni, én nekem meg véletlen a rohadt fégrásegítés be volt kapcsolva úgy belémjött, hogy kirepültem a picsbe a sóderágyba (sokszor csinálják).
    Amúgy nem tudom megfigyeltétek e, de külső nézetből vezethetetlen az autó billentyűzettel. Nagyrész úgy szoktam játszani az autós játékokat és csak mostanában próbálom a belső nézetet. Úgy érzem, mintha ezt a játékot csak a belső nézetre optimalizálták volna és ezt nem csak a külső nézet vezethetetlnesége miatt mondom, hanem azért is, mert kívülről durván leesik az fps szint. Ennyire azért nem kellene szívnia az erőforrást. :F

    ui.:Még mindig idegőrlő amennyit tölt...

Új hozzászólás Aktív témák