Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz z67 #26598 üzenetére

    Arra kellene inkább gondolnod amit feketén- fehéren leírtam, vagy a Te kasztodban egy mondat elejét és végét nem együtt szokták értelmezni?
    Ezt írtam:
    Ugyan nem szoktam kék számokat hívni, tehát nincs sok infóm. Ezzel elmondtam mindent a saját tapasztalatomról, se fölényeskedés, se más nem volt benne, hogy fölényeskedhetnék, ha előtte leírom, nincsen infóm a dologról, tehát ebben a témakörben rögtön alád helyezem a tudásszintemet?? Beteges még a feltételezés is, hacsaknem más okból nem érted amit írok... Utána meg arra kérlek, mutass már pár példát, mert a tapasztalatlanságom okán ilyennel még nem találkoztam... ha Te ezt nem annak veszed, aminek minden kétséget kizárólag elsőre is érthető, asszem nem tehetek róla..
    Viszont a legjobb, ha most szépen be is fejezzük a beszélgetést, nem kívánom kommentálni az "érzékenységedet", köszi, akkor majd más elmondja a tapasztalatát, ha már világosan leírtam, nekem nincsen. ;)

    [ Szerkesztve ]

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák