-
Mobilarena
Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Yepp - korlátlan belföldi net kötöttségek nélkül
Yettel Full - kombináld rugalmasan a kedvezményekért
Új hozzászólás Aktív témák
-
Csaba1512
tag
Smarttarifa extra díjcsomagról tényleg 5000 ft a tarifacsomag váltás, és ez a ÁSZF-en is benne van. Amikor én erre a tarifacsomagra váltottam szeptemberben akkor az ügyintéző külön szólt ez miatt.
Díjszabás 196. oldal:
"Tarifacsomag-váltás díja Smarttarifa Extra tarifacsomagok esetén:
o A fenti tarifacsomagokról bármely más számlás (nem Smarttarifa Extra) tarifacsomagra történő váltás: 5 000 Ft." -
Landsmann
addikt
-
Varszegig
veterán
Miért, tilos lenne vpnt használni? Maximum lebontják 5 percenként, mint régen, hogy idegesítsenek. Ugyanis amit a vpn-ben forgalmazol, az teljesen láthatatlan a szolgáltató számára, így nem tudja mit művelsz
Ezért mást nem tud tenni, csak szabotálja a vpn-t.
lugosi: Mit gondolsz, engem miért akasztott ki? Átolvastam a novemberi ászf-et de persze semmi nincs erről benne, amikor kérek tőle pontos hivatkozást, akkor nem felel.
-
Varszegig
veterán
Egyelőre megjavult a feleségemnél, de ha tiltani fogja a telenyomor, akkor azt jelenti, hogy tiltja, és pont.
Egy megoldás van, a vpn, de amikor régen volt telenyomor céges mobilnetem, akkor 5 percenként lebontotta a vpn-t, mert a köcsögök nem tudták ellenőrizni, milyen az adatforgalom. (Céges, vazze, dolgoznánk, ha alkalmas lenne rá. Ráadásul abban a csomagban tökmindegy volt milyen adatforgalmat generálok, mert nem volt szelektálva, de ugye a telenyomornak mindegy volt, bontotta a vpn-t, így meg nem tudtunk külső ügyfélnél dolgozni. Amint lejárt a hűség lemondtuk mind az 5 céges szart, dugják fel maguknak a sticket, ahová akarják...)
Szóval aki viberezni akar: felépít egy vpn-t, a szolgáltató meg bekaphatja. -
alba-regia
aktív tag
Miért nem rendeled meg az online shopban? A smarttarifával azon az áron kapod, amit írtál.
A családi csomagot nem igazán értem. Ha most aktív, az összes számlás előfizetésedre aktiválni fogják.
Az általad választott készülék valóban ezeknél olcsóbb. De ha rám hallgatsz, nem írsz náluk alá újabb két évet.
-
Tomaaasz
aktív tag
Azt nem tudom...
A telefonomat kártyásan vettem(4. kártya, bumm).
Nincs hűségem aláírva, bár nagyon erősködtek anno. Szerintem, ha nincs élő hűséged, akkor tudsz "kedvezményesen" venni telefont.Az meg, hogy okos tarifa, csak okostelefonba lehet, szerintem egyszerűen f.szság.
-
Tomaaasz
aktív tag
Szerintem egy ember nevén simán lehet több előfizetés, csak van egy max. (magánszemélynél 3 talán).
Lásd pl.: 2 szülő, 3 gyerek esetet, és amikor én voltam "gyerek", és édesanyám nevén volt a kártya, meg még mellé a tesómé is, hírbe se volt családi csomag.Most jut eszembe, az én nevem 3 djuice kártya van, 2 előfizus(asszony, családi csomag miatt), meg munkatársamé aki ugye már 26 felett van, csak tetszett neki az egyik kártyás csomag, és megkért.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Megújult a PROHARDVER!
- Milyen alaplapot vegyek?
- Okos Otthon / Smart Home
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- AMD Navi Radeon™ RX 6xxx sorozat
- Háztartási gépek
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Vezetékes FEJhallgatók
- erkxt: A Roidmi becsődölt – és senki nem szól egy szót sem?
- Mobil flották
- További aktív témák...
- PlayStation 4/5 kontroller analóg cseréje HALL TMR érzékelősre, 1 év garancia!!! Nincs többé drift!!
- PlayStation 5/4 kontroller analóg cseréje HALL TMR érzékelősre, 1 év garancia!!! Nincs többé drift!!
- XBOX ONE/Series kontroller analóg cseréje HALL TMR érzékelősre, 1 év garancia!!! Nincs többé drift!!
- XBOX Series S 512GB, 6 hó garanciával Bp-i üzletből eladó!
- Dell Latitude 5400 / i5-8365u / 8Gb DDR4 / 256Gb SSD / FHD IPS / Excellent akku
- LG UltraGear Gaming Monitorok: FRISS SZÁLLÍTMÁNY -30%
- AKCIÓ! Lenovo IS8XM LGA 1150 DDR3 alaplap garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Dell Latitude E6410 - i5 I 4GB I 250GB I DVDROM I 14,1" WXGA I Garancia!
- Samsung Galaxy A41 64GB Kártyafüggetlen, 1Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest