Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Diák66

    őstag

    válasz 4Grider #92011 üzenetére

    Engem Horvátországban jól megszivattak. Előtte bementem a veszprémi márkaüzletbe, nehogy odakintről kelljen nehézkesen intézni. Végén csak telefonálgatás és videochat lett belőle az első napon. Közölték minden rendben, aktív a roaming a céges kártyán és a magán hordozhatónetes routeren is. A céges ment, bár a határt elhagyva nehézkesen ment fel bármelyikre is, rövid ideig semmi hálózat sem volt rajta. A hordozható netes SIM-en (köszi szépen innen is az ügyintézőnek) roaming tiltás volt. Telefon, majd közölték a céges flottáról indított hívás a flotta ügyintézőhöz futott be, az átkapcsolt a lakosságira, majd egy hölgyike közölte, hogy válasszam az O2, vagy Tele2 hálózatát (mivan?? itt olyan nincs ;] ). Mire megértettem vele, hogy HT HR, A1 HR és Telemach van elmondta melyikre kellene manuálisan menni. Oké, de csak 3G-re áll rá, nincs internet sem rajta, a 4G hálózatot visszautasítja mindet. Aztán csak megszületett a megoldás, videochat, ott okmányok bemutatása stb..... aztán lett net, de ugyanúgy szenvedtem vele, mint itthon. A csodás huawei B818 router, ami random dobálja a netet, olykor kikapcsolni/ujraindulni sem hajlandó. csoda egy szerkezet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák