Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • club1

    veterán

    válasz tomp #6321 üzenetére

    Én főleg Budapesten használom a pannon 3G-t telefonálásra. Néhány óra telefonálás, majd telefoncsere (másik típus) után az volt a tapasztalatom, hogy kb. minden tizedik hívás megszakad olyan helyen is, ahol még van néhány vonásnyi térerő. Amióta (kb. 3-4 hete) kikapcsoltam a csak UMTS-t, és csak GSM-re váltottam, azóta még nem volt megszakadt hívásom (heti 2-3 órát telefonálok, ennek nagyjából a harmadát autóból BT kihangosítóval.) Tavaly is volt ilyen problémám (3-al korábbi telefonon), tavasszal is volt ilyen problémám, és most is jelentkezik. 2-3 hónap múlva megint átváltok 1-2 hétre csak 3G-re, majd beszámolok róla, hogy történt-e változás...
    A másik problémám, hogy ugyan sokkal jobb a hangminősége az UMTS hívásoknak, de az időnkénti (nem térerő hiánya miatti!) szakadozás miatt, egyik-másik hívás élvezhetetlenné/érthetetlenné válik. Egy másik hazai szolgáltató kártyájával nem tapasztalom a fent leírt problémákat. Kapcsolattartónk felé is jeleztem a gondjaim, de az ő ötlete az volt, hogy ha a GSM jobb, használjam azt, esetleg néhány ezer Ft-ért kicserélik a 10 éves SIM kártyám (hátha ott a gond), vagy használjak szolgáltatófüggő telefonokat :( . Mit lehet ehhez hozzáfűzni?

Új hozzászólás Aktív témák