Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    válasz glaci #29633 üzenetére

    Én is mostanában vettem életem első DSLR gépét egy D3300 váz formájában.
    Mivel totál kezdő vagyok, ezért úgy gondoltam, hogy elleszek a kitobival, azaz a Nikkor 18-55-el.
    Azután persze inkább a 18-105 felé kacsintgattam, még is csak jó lesz az a zoom.

    De hála ennek a topiknak, több ember vette előttem az újabbik Tamron 18-200-at, és megnéztem a vele készült képeket, még privátban is kaptam fotókat, és ezek alapján arra jutottam, hogy ezt a Tamront fogom venni. Így is tettem és nem bántam meg!

    Jó az a nagy átfogás, szépek a képek is, egy obival lövök mindenre és így nincsen obicsere, kevésbé koszolódik talán a váz, normális sebességű az AF, a VR kifogástalan, és végül, de nem utolsósorban öt év a garanciám az obira, regisztrálás után.

    Nézegettem én képeket Nikkor obikkal is, szépek azok, naná! De a Tamron új 18-200-as obijának sem kell szégyenkeznie, és árban meg ugye nem egy kategória a kettő, képminőségben, meg építési minőségben az én szintemen azonos, és ugye a Nikkor egy évet ad a méregdrága obikra is.

    Még egyszer köszönöm a topiklakók segítségét, és a privátban kapott képeket is! A legjobb irányba tereltek, mint kezdőt, és ez nagy segítség volt!

    [ Szerkesztve ]

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák