Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz wwenigma #716 üzenetére

    "Ne akard mar megszabni hogy mire koltsem azt a csepp pénzt ami van, ne oszd be nekem."

    Nézd, azt én nem hiszem el, hogy 50Ft van ilyen szórakozásra, de 250 nincs. Elhinném, ha 500 vs. 2500 lenne a dolog, de ha valakinek az a 150 Ft különbözet ekkora vízválasztó (és vannak ilyen emberek sajnos rengetegen), akkor azoknak 50 Ft-ot szórakozásra költeni is felelőtlenség. Ez tény. Vagy nem tudod megengedni magadnak az 50 Ft-is, vagy 250-et megengedhetsz. Ha nem tudod megengedni a 250 Ft-ot és ennek ellenére 50-100 Ft-ot költöttél Humble-re, akkor hülyeséget csináltál.

    "ha ezt meglépnék - mert megfogják - akkor is ugyanezt mondanad?"

    akkor azt mondanám, hogy mi pont ugyanott vagyunk, mint amikor egy kulcsot kaptunk, de a kereskedőknek annyival rosszabb, hogy muszáj elárulniuk, hogy humble-ös játékokat árulnak. szerintem még az is előrelépés lenne. (de persze csak ezért tök fölösleges volt implementálni a steam-es api-t használó klienst, épp ezért nem hiszem, hogy ezt meglépték volna, de kicsit meddő a kérdés, mert már elmondták, hogy hallgatni fognak a negatív visszajelzésekre.)

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák