Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vlevi

    nagyúr

    válasz tomp #56720 üzenetére

    A megoldás valószínűleg az lesz, hogy áttérsz ublock origin-ra az adblock helyett.
    Ideiglenesen tiltsd le az adblockot, tedd fel az ublockot és próbáld ki.
    Nekem már nagyon régen az ublock van fenn, mert az adblock akkora memóriazabáló gnómmá nőtte ki magát, hogy nem voltam hajlandó elviselni. Talán már jobban lassítja a böngészést, mint azok a reklámok, amiknek a kiszűrésével gyorsulna a böngészés...

  • Syl

    nagyúr

    válasz tomp #56720 üzenetére

    Én eleve Ublock Origint használok, de letiltott kiegészítőkkel is lassú. Olyan alapműveletek, mint például egy topik elejére/végére ugrani sem azonnal történik, hanem van egy jó fél másodperces delay. Akármire kattintok fél-egy másodperces késéssel történik. Mindeközben a CPU foglaltság elenyésző.

    Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

  • Cs1csó

    félisten

    válasz tomp #56757 üzenetére

    A reklámblokkoló leirtása nélkül kell megoldani a problémát, nem tudom mi volt fent de tegyen fel másikat a legjobb jelenleg az UBO. De a kiegészítők újratelepítése egy Adwcleaner futtatása is segíthet hátha van valami gond esetleg hardveres gyorsítás letiltása stb.
    Jelenleg az összes böngésző használhatatlan reklámblokkoló nélkül. Reklámblokkoló nélkül netezni, olyan mint vadidegennel gumi nélkül szexuális kapcsolatot létesíteni, vagy naptej nélkül napozni, azaz fölösleges veszélynek teszed ki magad.

    Fandango

    Kersgéltem: [link] sajnos bosszantóan sok youtube videó mp3-ba - vagy akár más formátumba - alakító addon van szerintem próbáld végig őket mert mindnek van valami kisebb nagyobb baja pl.: regisztrálni kell stb.

    [ Szerkesztve ]

  • Cs1csó

    félisten

    válasz tomp #56771 üzenetére

    Ennek örülök! A google chrome-mal volt problémám ott az Adwcleaner talált huncutságokat, semmi komoly de zavaró dolgokat, amik mindig visszajöttek ekkor jöttem rá hogy a google fiók szinkronizálásával akár egy friss windows újratelepítés után is visszajön azóta már váltottam Firefox-ra de ezt a szokásomat megtartottam, hogy csak a KÖNYVJELZŐKET és a JELSZAVAKAT mentem el a többit nem majd manuálisan belakom.

    Van egy hasznos kiegészítőm ha sok könyvjelződ van de friss FF telepítés és szinkronizáció után a könyvjelzők képe hiányzik - a favikon csak egy földgömbszerű szürke rácsos gomb látható. ameddig meg nem nyitod az adott könyvjelzőt akkor betölti az ikon képét is erre van egy jó kis program csak le kell futtatni, és frissíti a faviconokat.

    Checkmarks
    Nekem van vagy 300 könyvjelzőm és elég rossz mikor nincs meg a hozzájuk tartozó ikonkép.

    Steelmanus

    Köszönöm, jó a többi amit mások linkeltek nem nagyon akartak működni az UBO reklámblokkolóm felugró ablakot is blokkolt az egyiknél stb. ez egy korrekt program, bevállaltam a telepítését és nem a portable verziót indítottam.

  • Cs1csó

    félisten

    válasz tomp #56776 üzenetére

    Nem hinném nálam is naprakész mindkét gépen - egy régi 10-11 éves core2duo és egy 3 éves i5-ös gépen, mindkettőn 1803-as Windows 10. Próbálj ki egy másik böngészőt valamelyik chrome alapút: chrome, opera, vivaldi.
    Milyen kiegészítőkkel használod? Hardveres gyorsítást kilőtted már ? Valamit átállítottál az about:configban?

    Pár kiegészítő védelmet még ráereszthetnél: Emsisoft EK, MBAM free, Hitman por, az Adwcleaner-t lehet írtam nem tudom.

    Ha más böngészővel is xarakodik vagy továbbra sem javul és már MINDENT végigpróbáltál amit itt tanácsoltak akkor nincs más hátra mint előre: a 1803-as Windows 10 build-et tiszta telepítéssel újrapakolni (hagyni hogy maga particionálja a rendszer lemezt ahogy akarja előtte minden partíció törölve legyen a rendszer lemezen) majd hagyd hogy lefusson az update majd dobáld fel a programjaidat DE az elején csak a legszükségesebbet minél kevesebb legyen. A böngészőt szinkronizálása legyen minimáils tehát csak könyvjelzők és jelszavak legyen szinkronizálva ezt egy korábbi hozzászólásomban már leírtam)
    Természetesen a vidikari driver legyen a legfrissebb akár Nvidia akár AMD.
    Ezután teszteld, nyakamat rá hogy ekkor már nem lesz gond. Tudom nem mindenkinek ujjgyakorlat egy windows reinstall de egyszerűen ha semmi támpont nincs egy makacs hibával kapcsolatban akkor ez Windows reinstall sok mindent megold.

    Volt már arról is szó, hogy valaki napokat eltöltött azzal, hogy valahogy rendbe rakja a rendszerét ami nem járt sikerrel majd 20 perc alatt újrarakta a windows-t pár óra alatt belakta és kész.

    Nekem is volt olyan, hogy a FIFA játék egy hét alatt 2-3x elszállt újratelepítettem a gépet és azóta nem volt gőzöm sincs mi lehetett az oka, sokszor a hiba naplókból sem lehet mit kibányászni.

    Fandango

    Üdv, ez a 3DYoutubeDownloader ami egy kis telepítős progi magyar felülettel nagyon jó lett már egy csomó tesztet csináltam teljesen vállalható ha jó a forrás akár 256kbps-os minőség is kicsikarható amúgy elég hagyni automatikus - "VÁLASSZA AZ ELÉRHETŐ LEGJOBB MINŐSÉGET" beállításokon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák