Hirdetés
- One mobilszolgáltatások
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Apple iPhone 13 mini - miért nem veszik elegen?
- Motorola Edge 60 Fusion - nem csak a forma időtálló
- Yettel topik
- A Deezer zenei kínálatának 18 százalékát már AI generálta
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Huawei Watch GT 4 - kerek karék
- Megváltozott az Android minimális rendszerkövetelménye
- Garmin Instinct – küldetés teljesítve
Aktív témák
-
ADAM1337
nagyúr
Nah úgy fest a cm10-ben a 22.-eiben több szabad ram van már eddig 100 körül mocorgott üresjáratban most jobb a szitu:
-
ADAM1337
nagyúr
-
ADAM1337
nagyúr
Egy aktuális 0-s romról hogy tudok lementeni mindent ?
Pl hogy ne kelljen mindent beállítanom rom install után és a launcher settings is bent maradjon, a rom sajátja ugye. -
ADAM1337
nagyúr
Nah megvan a végleges romom, CM10 nightly 2012 08 17.-ei.
Eddig nem tapasztaltam hibát, tény hogy nem egy cm7.1 sebességre, de egész jó hibát még nem találtam nincs bill fényerő eldobálás se, kamera is jó, wifi se szakad, appok mennek rajta, még tesztelem pár napig utána írok véglegest róla. -
ADAM1337
nagyúr
1,5 napnyi romolgatás után még nem találtam rendes 2.3.7-et.
wiuisok bill zár feloldásba fc-znek egyik jó volt de a kamera nem csinált semmit. próbáltam cm9-es ics-t is meg wiui-st azok borzalmasak felhasználhatóságra + a bill-ek fényerejét valamiért a display-el együtt szabályozza és ki-be kell kapcsolgatni az automata fényerőt h visszajöjjön a bill háttér világítása.
Csak egy átlagos elvárásom van 2.3.7 legyen, minden funkció működjön megfelelően, tudtok esetleg valami kultur romot ajánlani ? -
ADAM1337
nagyúr
Az mitől lehet hogy bealszik a wifi, pl bármi telepítésénél ahol letölteni kell még látom h megy le a sávszél aztán megáll, de pl stream-nél meg folyamatos pl netrádió skype ott nincs semmi gond, csak az ilyen appon belüli letöltéskor, lehet a rom hibája ?
Ilyenkor home és wifi ki-be és vissza tabolok az appba és megint jó amúgy. -
ADAM1337
nagyúr
válasz
hodostamas #44465 üzenetére
Ezeket hol találom illetve érem el ?
-
ADAM1337
nagyúr
köszi rálesek tuti valami class2-es karim lehet mert elég gyanús.
Most a jordan féle cm7.1 stable van fent gb kerneles, és minden más baromi gyors, illetve most játszottam egy keveset és ahol már mozogtam ott megfelelő volt a gyorsaság szal vbuffer lagg feelingje van kicsit. -
ADAM1337
nagyúr
Tudtok ics-t vagy gingeres romot gyári ics launcherrel ?
jelenleg cm 7.1 van adw-vel ehelyett kéne valami, és még egy kérdés gta3 nektek hogy fut nekem elég lassú az egész pedig 1ghz-n megy a telo, illetve mi a progi amivel tudok rendesen kártyát tesztelni lehet az a lassú arra is gondoltam, más nagyobb game pofásan megy, lehet ennek kell a nagyobb olvasás.
Aktív témák
Hirdetés
- Samsung Galaxy S24+ 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 512GB Black Titanium - 1ÉV GARANCIA- Kártyfüggetlen,94% Akkumulátor, IV52
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro Max 512GB Blue Titanium - 1ÉV GARANCIA- Kártyfüggetlen, 96% Akkumulátor, IV51
- Oppo Reno7 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 12 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A13 4G 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! Lenovo Legion Slim 5 Gamer notebook - R7 7435HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4070 8GB GDDR6 WIN11
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy S23 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 7 9700X 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest