- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Fotók, videók mobillal
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Lecsap az S26 Ultra az Exynos 2600-ra
- Kezünkben a Xiaomi 17 sorozat telefonjai
- iOS alkalmazások
- Az eddigi legjobb S26 Ultra renderkép
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Poco F7 – bajnokesélyes
-
Mobilarena
Az ITX szabványt a VIA alkotta meg 2001-ben, mely eredetileg 21,5x19,1 cm volt, mára 17x17 cm-re redukálódott. Felhasználási területe igen széles, egyformán alkalmazzák otthoni felhasználók, mind nagy cégek különböző beágyazott rendszerekhez. Ipari területen különböző célokra felhasznált gépekhez szolgálnak alapul pl. CNC maró gépekhez, vagy ATM automatákhoz stb. A szabvány leírása a formfactors.org-on található meg. Amit érdemes kiemelni, hogy a mini-ITX kompatibilis az ATX és mATX szabványokkal - a csavarhelyek, a hátlapi panel és a bővítőkártya elhelyezése is megegyezik -, így egy mITX alaplap gond nélkül beszerelhető szabványos mATX és ATX házakba is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pista0001
addikt
A NUC nem biztos, hogy zajtalan, az viszont tuti, hogy bővíthetetlen. A Giga 1037-es lapjai egész szimpik, kár, hogy csak sima PCI van rajtuk. Előny a J1900-hoz képest, hogy 3 SATA van, nem csak kettő. A J1900 mellett szól az integrált táp, bár nem tudom, hogy mindegyik lap ilyen-e, de mintha többet is láttam volna. A 1037-ekhez normál RAM kell, a többibe SO-DIMM (notebookba való) kell. Én NUC-ot használok, de Ivy i3-mal. Nagyon elégedett vagyok vele, teljesen kiszolgálja az igényeimet. Kicsit zajong néha, kb mint egy laptop, de ez nem meglepő, a proci és a hűtése is onnan származik
A BAy-trail-t nagyon dícsérik, de én szerintem ezek közül a 1037-et választanám, az Ivy azért csak egy izmosabb architektúra.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- Gumi és felni topik
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- OFF TOPIC 44 - Te mondd, hogy offtopic, a te hangod mélyebb!
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Lenovo Thinkbook, Yoga széria
- Milyen TV-t vegyek?
- Spórolós topik
- Legyártotta az első wafert a TSMC arizonai gyára az NVIDIA számára
- Vezetékes FEJhallgatók
- További aktív témák...
- Corsair Vengeance RGB 2x16GB DDR5 6000MHz CL30 - Új, 1 év gari - Eladó!
- Corsair VENGEANCE SODIMM 2x16GB DDR4 3200MHz CL22 - Új, bontatlan - Eladó!
- ASRock Z790 Steel Legend WiFi DDR5
- Corsair Vengeance 2x16GB KIT DDR5 6000MHz CL30 EXPO XMP3.0 - 10 év garancia
- Eladó Brutál B550 Steel Legend alaplap dobozában
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3675
- Wukong Black Myth PS5 játék.
- Eladó használt szép állapotú ASUS TUF Gaming F15 FX506HC-HN1135W Notebook Termékcsalád Asus TUF Gam
- Honor X6 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dell Latitude 7410 karbon i7 10610U, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő