Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dzsolo

    senior tag

    válasz Lujo123 #74267 üzenetére

    Változó érzéseim vannak.

    Tudtam, hogy nem lesz szép az elején. Egyszer gyönyörű máskor meg kicist elmosódós a kép kábelen, mondjuk sokat nem nézem, de szerintem ez koax hiba lesz, majd megcsinálom. Esküszöm bekapcsolásonként változik :D Netflix, HBO max kiváló gyönyörű színek, youtube is nagyon szép. A telefonképernyő tükrözés is nagyon jó. Még a PC + erősitó + TV részébe nem tudtam lelket lehelni, nem tudom mi a baj de majd ha lesz kedvem megcsinálom azt is. Szóval a 2db 4K kijelző kiprobálás még várat magára.
    Beállítottam itt egy leírás alapján [link] de félek kicsit, hogy túl fényes a kép. Majd azzal kezdek valamit. Gondolom, ha 100 óra után hívom a kalibrálós forumos emberkét majd belövi frankón. Szóval várom már hogy hívjam. Egy 4K TV és egy monitor van mellette, másvilág az biztos. Elégedett vagyok, ennyi pénzért ajándék, ez az első OLED eszközöm, majd a monitort is szeretném cserélni de a 42-es c21 túl nagy lenne számomra. Rendeltem HDMI 2.1es kábelt is hozzá. De az is lehet veszek egy konzolt és a TV-n használom Series S most 100e környékén van. Csak az a baj a Game pass játékok nem annyira nyerők, a kedvenceket meg újra meg kellene venni. Na mindegy majd lesz valahogy.

Új hozzászólás Aktív témák