Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireBuddha

    csendes tag

    válasz Spy89 #14596 üzenetére

    szia...

    wndr3700-at személyesen nem használtam erről így nem tudok nyilatkozni, annyit azonban láttam tesztekből, hogy a most kapható v2 rosszabbul teljesített, mint a v1... illetve tesztekben az e4200 is megverte...

    e3000-et teszteltem, az is igazán jó, de ha már ez az árkategória belefér én inkább az e4200-t javasolnám...

    jelenleg e4200-at használok, nagyon meg vagyok vele elégedve... 3 gép gigabiten, 3 laptop a 2.4ghz-es wifin, egy htpc wmp600n-es adapterrel és egy wdtv live wusb600n adapterrel az 5ghz-es rádión... 25/5-ös net torrenttel állandóan megy, netezés (megjegyzem gyári qos kifejezetten jól működik és gyorsan reagál), és 2 hd stream megy rajta... akadozás, lassulás még nem volt tapasztalható... és ugye ott vagy a 450mbit-es technológia, ezt ugyan vevő hiányában még ki sem lehet használni, de a router részéről már ok (future proof)...
    usb sebességéről nem tudok nyilatkozni, mert még szükség hiányában nem próbáltam, de ha érdekel szívesen betesztelem azt is és megírom hogy mire jutottam vele...

    jelenleg talán egyetlen hátránya az e3000-el szemben, hogy még nincs kész rá a dd-wrt, de már ez is folyamatban, csak az 5ghz-es 3x3 mimo miatt lassabban halad, mert ez az első ilyen eszköz amire készül... egyébként teszt verzió van már belőle, én is használtam, az 5ghz-es részen kívül már minden tökéletes benne...

    tehát én az e4200-re szavazok...

    [ Szerkesztve ]

    FireBuddha

Új hozzászólás Aktív témák