Hirdetés
- Mobil flották
- VoLTE/VoWiFi
- Milyen okostelefont vegyek?
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- MWC 2026: Bajnoki címre pályázik a Xiaomi Watch 5
- Apple iPhone 17 - alap
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Távozik az Apple vezérigazgatója
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
-
Mobilarena
Ajánlott ingyenes Windows programok

Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Kempetlen
tag
válasz
#53667584
#47442
üzenetére
Aki csak 3 hónapot képes kihúzni egy Win 10-zel...
A csak szócska kimaradt. Így talán érthetőbb, amit írni akartam. Szóval az gáz, ha valaki csak annyira képes, ahhoz nagyon gyalázni kell a rendszert. Nem is értem, az hogyan lehetséges. A 3 év sokkal reálisabb, és akkor is inkább csak a jóérzés miatt rakom újra nulláról, nem azért, mert muszáj. Ilyenkor összekötöm nagyobb HW-cserékkel is a reinstallt. A Win 10 a 7-nél is jobban bírja a hosszútávú nyúzást, nem érezhető az a kevés lassulás sem, mint a Win 7-en (nagyszámú app-teszt mellett).
-
Kempetlen
tag
válasz
#53667584
#47368
üzenetére
A foobar2000-t nézegettem, de nem tudom, hogyan lehet abban mappanézetet előhozni.
- hozzáadod a beállítások > Media Library részen a zene mappád
- felületen bekapcsolod az Album List nézetet (view > layout > quick setup)
- az Album List bal alsó sarkában kiválasztod, hogyby folder structureDe az említett Resonic Player eleve olyan, amilyet szeretnél, a lehető legegyszerűbb mappaböngészővel bal alul, jobb oldalt a számok kiválasztásával, felül meg a seeker-sávval.
-
AtHoS
nagyúr
-
Cs1csó
titán
-
pc360
addikt
válasz
#53667584
#44598
üzenetére
Csak a poén kedvéért: ez is Chromium alapú. Úgy nézem, valami Simplenote származék. Így hát ez se egy ultragyors valami, cserébe encryptelt és... működik. Vagyis működne, ha Androidon be tudna lépni az asztalin generált belépővel. Ezért mondom, hogy a Keep ehhez képest (ha a titkosítást nem vesszük alapul) nem rosszabb megoldás.
-
pc360
addikt
válasz
#53667584
#44469
üzenetére
Kipróbálgatom, screenshotolok, kikerül a Neszére, a régi verziót törlöm, és akkor beleírom az összefoglalóba is. Jól jönnek az ilyen tanácsok, meg a felülvizsgálat.
A Bitwarden-ről mi a véleményetek? Az pont egy ilyen beragadt dolog, mert nem tudtam eldönteni, hogy szükség lehet-e rá, vagy inkább töröljem a francba. Szimpatikus amúgy, de nem nagyon láttam eddig róla visszajelzéseket.
Cryptomator: meglesem. Már az is itt figyelt a kipróbálandó progik közt linkként. Sokminden félre van rakva, csak aztán pár hónapig nincs kedvem tesztelgetni az újdonságokat.

-
Snowy_owl
őstag
válasz
#53667584
#41964
üzenetére
Köszi. Feltelepült a program, de a win10 azt mondja, hogy digitálisan aláírt illesztőprogramra van szükség. Ezért elindítottam úgy, hogy ne kelljen aláírva legyen, erre továbbra is követeli az aláírt illesztőprogramot. Ettől függetlenül megpróbáltam csatolni a programmal, és fel is csatolja, bár érdekes módon ext3nak látja, viszont ha rákattintok, hogy böngésszem, azt írja, hogy lemez formázása, gondolom a driverhiány okoz bajt.

Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- MacBook felvásárlás!! MacBook, MacBook Air, MacBook Pro
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4517, 100% Akksi
- Apple iPhone 12 Pro Max / 128GB / Kártyafüggetlen /12Hó Garancia / Akku: 87%
- 218 - Lenovo ThinkBook 16p (G5 IRX) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4060
- Razer Cobra Lightweight Minecraft Edition RGB Gaming Egér!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest









![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)




