Hirdetés
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
 - Légből kapott hírünk van képekkel
 - iPhone topik
 - Sok földi jó került a Redmi K90-be is
 - Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
 - „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
 - Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
 - Magisk
 - Google Pixel topik
 - Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
 
- 
			
						Mobilarena
 
 
 Ajánlott ingyenes Windows programok 
 
 
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik! 
Új hozzászólás Aktív témák
- 
			
			
						Kernel
nagyúr
válasz
							
							
								szaborosi
							
							
								#33883
							
							üzenetére
						Nekem is ugyanaz, bár én eddig azt hittem, a többi is titkosított.
Azt viszont láttam, hogy korábban az Ezel sorozatot valaki feltöltögette Youtube-ra, magyar szinkronnal. Szerintem a Mostról vették le azt is. Akkor nem tudtam, hová lett a logó, csodálkoztam is, mert még nem ismertem ezt a módszert, ami ugyebár logo nélkül menti a stream-et.
Elképzelhető, hogy a Szulejmánnál ezt akarták kivédeni, de még így is csak a két legutóbbi részt teszik fel, amint látom.
 - 
			
			
						Kernel
nagyúr
válasz
							
							
								szaborosi
							
							
								#33488
							
							üzenetére
						Általában az elérési utakkal szokott gond lenni, szóköz miatt. Példa:
C:\Program Files\akármi
Ilyenkor idézőjelbe kell tenni:
"C:\Program Files\akármi"
Vagy úgy kell csinálni, hogy ne legyen szóköz sehol. Eleve a programot is a szóköz nélkül elérhető C:\ISM mappába tettem például.
További lehetőség, hogy nyitsz egy parancssori ablakot, abban futtatod magát a .bat fájlt. Így nem záródik be az ablak, hanem kiírja a hibaüzenetet, hogy mi volt a gond.
 - 
			
			
						Kernel
nagyúr
válasz
							
							
								szaborosi
							
							
								#33482
							
							üzenetére
						A program leírása szerint kell létrehozni és/vagy az általam berakott utolsó kép alapján.
Minta:
ismdownloader.exe http://rtl.hu/akármi.ism/Manifest C:\ISM\video.mkv
Példa:
ismdownloader http://smooth.edge4d.rtl.hu/aaa54dc6-b8b0-41af-8519-688c4f29de5c/VV7_20150131A_847542fe-5eab-4036-83ee-c64aa0e57e0c.ism/Manifest c:\ISM\1.mkv
ismdownloader http://smooth.edge3a.rtl.hu/5ecf7067-7099-4721-9837-c7dd495e4435/VV7_20150131B_d2b8b544-1489-4fe6-bf25-96ba0faeaddc.ism/Manifest c:\ISM\2.mkvJegyzettömb segítségével, utána elmenteni *.bat vagy *.cmd kiterjesztéssel.
Letöltés után a program, a szegmenseket összefűzve, mkv formátumba kódolja.
 - 
			
			
						Kernel
nagyúr
válasz
							
							
								szaborosi
							
							
								#33474
							
							üzenetére
						Nem tudom, alkalmas-e egyáltalán, én egy módot ismerek, két programmal.
Firefox Download Flash and Video
A titkosított, szegmentált adatfolyam letöltésére ez is alkalmatlan, csak a letöltési link kinyerésére használom. Példa kedvéért nézzük a VV tegnapi adását, ami kétrészes videó. Amikor elindul a lejátszás, azonnal megállítom (pause). Klikk az ikonra:

URL-másolása:

Kapok egy ilyet:
http://smooth.edge4d.rtl.hu/aaa54dc6-b8b0-41af-8519-688c4f29de5c/VV7_20150131A_847542fe-5eab-4036-83ee-c64aa0e57e0c.ism/QualityLevels(600000)/Fragments(video=0)
Végét törölni kell, ennyi maradjon belőle:
http://smooth.edge4d.rtl.hu/aaa54dc6-b8b0-41af-8519-688c4f29de5c/VV7_20150131A_847542fe-5eab-4036-83ee-c64aa0e57e0c.ism
Kétrészes videónál kattintás a második részre, amikor elindult, rögtön pause:

Ezúttal görgetés a lista aljára, a második rész linkjeit lent lehet megtalálni:

Innen letölteni az Original IsmDownloader programot, kicsomagolni:

A .bat fájl később szerkesztődik hozzá, illetve én már minden letöltésnél csak bemásolom a linkeket, végéről törlöm a felesleges részt, míg kapok egy ilyet:
A nyíllal jelzett résznél tudom ellenőrizni, hogy az A és B részt jól eltaláltam, vagyis jó linket másoltam be. Bezárom, elmentem, utána a download.bat fájlra már csak kattintani kell. Körülményesnek tűnik, de valójában rutinszerűen megy.
Azért szoktam ezt csinálni (már amikor követtem a műsort, most már nem fáradok miatta), mert az így letöltött fájlt sokkal jobb minőségben tudom lejátszani a TV-re, mint böngészőből, illetve az oldalarányt is módosítanom kell a lejátszóval, mert a plazmakijelzőm 1024x768-as.
 
Új hozzászólás Aktív témák
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
 - Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
 - sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
 - BestBuy ruhás topik
 - Milyen processzort vegyek?
 - Hálózati / IP kamera
 - Gumi és felni topik
 - Tőzsde és gazdaság
 - Elektromos autók - motorok
 - Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
 - További aktív témák...
 
- Lenovo ThinkPad T14S Gen1 Ryzen5 4650U 16GB
 - HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3536,100% Akkumulátor
 - ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5070 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
 - Samsung Galaxy A50 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
 - Eredeti Lenovo 90W szögleges laptop táp + kerek átalakító egyben eladó
 
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
						





								
							
								






