Hirdetés
- Korábban érkezhetnek az új hajlítható Samsungok
- Google Pixel 9a - a lapos munka
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Feldagadhat a Pixel 7a aksija, fizet vagy cserél a Google
- Macrodroid
- Xiaomi 14 - párátlanul jó lehetne
- Yettel topik
- iPhone topik
- Yepp: korlátlanság és streaming-modell a Yettel adatforradalma
-
Mobilarena
Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban !
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
Új hozzászólás Aktív témák
-
#40935168
törölt tag
válasz
silmatauki #26916 üzenetére
Ebben lehet valami, örülök, ha bizonyítja valaki az ellenkezőjét, szeretek hiszem-ből tudom-ba átbillenni.
[link] Ezen DPReview összehasonlítóban a Fuji zaja például lényegesen "szűrtebb" mint a két Nikon 16MP-s szenzor zaja (tökmindegy, milyen szenzorméret), az Oly meg kifingik 6400-en, na bumm, de ez most (ha már Fujizunk) nem releváns itt és most.Viszont a DPReview is ACR-t használ. Amire azt mondták, hogy sokat fejlődött. Namost akkor nézzünk meg egy 6400-es összehasonlítást DxO-val előhívva, vagy a Fuji saját konverterével ? (Versus mondjuk a Nikon saját Capture NX2 konverterével, vagy akár egy ACR-es Nikonnal).
Na, ilyet nem leltem még a neten. Amúgy az X-Trans impresszív, de engem az AF miatt lebeszéltek róla. Végül nem is bántam meg az Oly-t, pedig fogtam azóta X-T1-et, de közelébe sem ér egy E-M1-nek szerintem. (De ez már hitvita, hagyjuk, nekem amúgy a legkisebb E-M10 van, E-M1-et csak próbáltam 1 hétig az Oly-tól).
Meg hát az Oly pici. Pici pici pici. Nem győzöm mondani, fullframe után egy .. tücsökpöcs. Csak így hívom. És milyen képeket potyogtat, mmmmm
Új hozzászólás Aktív témák
- TCL LCD és LED TV-k
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- OLED TV topic
- Házimozi belépő szinten
- Windows 11
- t72killer: Fürdőkád kontra elektromosság: XXI.század
- Kerékpárosok, bringások ide!
- eldiablo: Mennyire strapabíró egy GShock?
- OLED monitor topic
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A14/Samsung Galaxy A34/Samsung Galaxy A54
- MSI B550 GAMING GEN3 AM4 DDR4 alaplap bontatlan csomagolásban 3 év garancia 27% áfa
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 16/32/64GB RAM RX 7700XT 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy Watch5 Pro,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest