Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    válasz dobragab #37391 üzenetére

    Előrebocsátom, hogy még nem próbáltam ki, a héten jön meg a clear-es billentyűzetem de talán egy próbát megérhet :) azt mondják erősebb a tactile bump benne mint a barna kapcsolóban. Ha a rugó erős akkor cserélhető gyengébbre, lesz "ergo clear"-ed. Esetleg megszakérti valaki ha hülyeséget mondtam de nekem ez jött le.
    Nem tudom ilyesmit keresel-e de egy érdekes alternatíva lehet, persze kicsit ritkább.

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

  • nyunyu

    félisten

    válasz dobragab #37391 üzenetére

    Elkezdtem keresgelni, hogy milyen MX Brown-szeru kapcsolok vannak, es kb. ennyit talaltam. Tudtok olyat, ahol ki tudok probalgatni Kailh Coppert, es/vagy Gateron Brown-t?

    Ebben max a DIY megszállottak tudnak segíteni, akik használtak már ilyesmiket.

    (Nálam van pár db különálló Kailh Speed Copper, Gateron Brown, ezeken felül billzetbe építve: MX Brown, "MXG" Brown, Kailh Speed Copper
    +nem taktilisben: külön: Gateron Clear, Outemu Blue, billzetben MX Black, elvileg tudok prezentálni vintage MX Bluet is, ha visszacserélem a stemet a Frankencherryben a sajátjára)

    Ezeken felül taktilisben létezik még:
    - Gateron Silent Brown
    - Kailh Box Brown
    - MX Clear
    - MX Tactile Gray
    - Kailh Pro Purple
    - Outemu Purple (62gr, 68gr)
    - Outemu Ice Purple (62gr, 68gr)
    - Zealio Purple (62, 67, 75?)
    (plusz még amit kihagytam kevésbé ismert márkákat)

    De ezek közül max az első kettőt mondanám MX Brown-szerűnek, többiek inkább az MX Clear posztjára pályáznak.

    Kailh Pro Purplet nem szeretik annyira a külföldi fórumokon, mert ugyanott van és ugyanakkora a tactile bumpja, mint a Kailh Speed Coppernek, de hátrébb kapcsol, valahol ott, ahol a hagyományos kapcsolók.
    Outemu Purple jóval taktilisebb, de azért elég pofátlan árakat kérnek, majdnem annyi, mint az MX Clear :Y

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák