Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    válasz kwzatz #84821 üzenetére

    Nézd, játéka válogatja. Nem egy összehasonlítást stb megnéztem már én is.
    2hónapja kb:
    750 TI ~ 38k, r9 270 ~ 45k. Ha a 750 Ti felmegy 45-re, akkor 270 se lesz 52 alatt pár nap múlva, az tuti.
    Arról nem is beszélve,hogy az újabb driverek az újabb kártyáknak kedveznek és a 750 Ti az első fecske volt ugye a maxwell alapon,tehát még van előtte jövő bőven, míg a 270 az nem más,mint egy hd 7870.

    Azt se felejtsük el,hogy a 750 Ti gyakorlatilag egy hangtalan kártya bármelyik 270-hez képest, mivel 60W a tdp. Ez azt jelenti,hogy a töredékét fogyasztja, ezáltal könnyebb hűteni is,ezáltal csendesebb.

    Amúgy meg a 260x-ből rengeteg hibás példány volt, tehát már emiatt se venném.
    Az pedig,hogy most éppen a giga ára alig ment fel, az semmit nem jelet. 2-3 nap alatt kisöprik azt a készletet és jön az új, drágább.

    Egyszerűen 50k felett már tuti nem vennék 270, 270x-et, hanem 280-at,mivel az egy kategóriával erősebb.
    Ha ennyire rá akarunk menni erre a " megérős" dologra, akkor gyakorlatilag csak az éri meg.

    Mankó
    Semmivel nem fogad több procit a z97, min pl egy h97...
    Normális z97 lap pedig 40k.

    "Memóriának Kingston HyperX Savaga 1866-ot néztem ki, CL-9 1.5V, kis szerencsével 1600-on talán menne a CL8 is."
    Te ezt hol fogod érezni? Hol lesz ennek előnye szerinted? Segítek: Sehol. Még egy 1333 mhz cl 9 vs 1600 mhz cl8 között se mondanád meg a különbséget. Lemérték játékok alatt valami 0,5-1% a különbség. Akkor alapvető dolgoknál még ennyi se.

    [ Szerkesztve ]

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák