Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kammler

    senior tag

    Sziasztok!

    Olvasgattam a fórumot ezekről a routerekről. Régebb óta szemezgetek egy ilyen RB2011UiAS-2HnD-IN routerrel. Viszont meglepve olvastam egy-két hozzászólásban, hogy eléggé ki tudják hajtani. Csodálom, azért csak egy 600 MHz-es processzor van bennem ami még kicsit húzható is (bár tudom, hogy nem pusztán az órajel határozza meg egy CPU teljesítményét). Nekem egy 120/50-es net van otthon. Megy rajta orrba-szájba torrent, mellette még még gyártok pl. windows telepítőket, tehát megy a fájlok ISO-k mozgatása egy PC meg egy proliant microserver közt közbe. Aztán távolról is, másik városból ki-be kapcsolgatom a gépet, távoli asztal, ilyesmi. Ez csak nem akasztja meg.... Amúgy csak a kíváncsiság, hajt, érdeklődés ezek iránt a routerek iránt. pénz meg van rá. tehát semmi kényes felhasználás.
    Volt van egy TP-LinkWDR4300-om, de annál pl. tűzfalnál csak 16 szabályt lehet megadni. Nem kéne sokkal több, max 20. Torrent, RDP, néha kísérletezgetek. Másik a WDR WIFI-je. Raktan rá én OPENWRT-t ddr-wrt-t de egyszerűen nem tudják meghajtani a WIFI-jét. Borzalmasan gyenge a jel. Gyári firmware-el ok, de akkor meg a max 16 tűzfal szabály a korlát. Amúgy jó lenne. vagy, van egy proliant microserver n40l pluszba, arra a routeros-t? Érdemes azzal vacakolni?

Új hozzászólás Aktív témák